صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ریپل و Onafriq حواله بین آفریقا، بریتانیا، استرالیا و خلیج فارس را آسان‌تر می‌کنند

ریپل و Onafriq حواله بین آفریقا، بریتانیا، استرالیا و خلیج فارس را آسان‌تر می‌کنند

ریپل

ریپل با فین‌تک پرداخت Onafriq همکاری می‌کند تا قابلیت‌های حواله را در آفریقا و با کشورهای مختلف خلیج فارس، بریتانیا و استرالیا گسترش دهد. قرار است سه گذرگاه پرداخت جدید مبتنی بر بلاکچین بین کاربران Onafriq در آفریقا و مشتریان PayAngel در بریتانیا، Pyypl در شورای همکاری خلیج‌فارس (GCC) و Zazi Transfer در استرالیا ایجاد شود.
مونیکا لانگ (Monica Long) رئیس ریپل در این باره گفت:

Onafriq یک درگاه پرداخت در آفریقا است که به ۴۰۰ میلیون کیف‌پول موبایلی خدمات می‌دهد. ما از این اتفاق هیجان‌زده هستیم زیرا این امر به پرداخت‌های ریپل کمک می‌کند تا ۹۰% از بازارهای FX را پوشش دهد.

ایستادگی و موفقیت رپیل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) آن را به نماد مقاومت در صنعت کریپتو تبدیل کرد. در این هفته با تایید توکن XRP توسط اداره خدمات مالی دبی و همچنین مشارکت در پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) گرجستان (NBG) قیمت آن تقویت شد. علاوه بر این‌ها ریپل از چند مجوز و به‌روزرسانی متفاوت ازجمله امکان پرداخت بین شرکتی و مشاغل کوچک‌تر و انتقال‌دهنده پول در ایالات متحده و مجوز پرداخت سازمانی در سنگاپوررونمایی کرد.
Long گفت:

قبلاً، ما فقط به مؤسسات مالی دارای مجوز خدمات می‌دادیم و اکنون قادر به ارائه خدمات به شرکت‌ها و SME‌ها هستیم. یعنی ما می‌توانیم به بازار بزرگ‌تری خدمت کنیم.

منبع: www.coindesk.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید