صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : کاهش جزئی قیمت ارزهای دیجیتال در پی ورشکستگی بانک Republic First

کاهش جزئی قیمت ارزهای دیجیتال در پی ورشکستگی بانک Republic First

republic-first-bank-fails

جمهوری فدرال آمریکا با تعطیلی بانک ریپابلیک فرست (Republic First) که در فیلادلفیا (Philadelphia) قرار دارد، شاهد اولین ورشکستگی بانکی در سال ۲۰۲۴ بود. این اتفاق باعث ایجاد نوسان در بازار ارزهای دیجیتال شد، به طوری که بیتکوین، اتریوم و تعدادی از آلت‌کوین‌ها پس از اعلام این خبر، کاهش جزئی قیمت را تجربه کردند.

ورشکستگی بانک ریپابلیک فرست باردیگر باعث ایجاد بحث‌هایی در میان علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران حوزه ارزهای دیجیتال شده است، به طوری که برخی از آنها، ورشکستگی بانک‌ها را دلیلی محکم برای پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان یک گزینه مالی با ثبات‌تر می‌دانند. اداره بانکداری و اوراق بهادار پنسیلوانیا در تاریخ ۲۶ آوریل، بانک ریپابلیک فرست را تصاحب کرد و سازمان فدرال بیمه سپرده (FDIC) دارایی‌ها و تقریبا تمامی سپرده‌های آن را تحویل گرفت. شعبه‌های این بانک قرار است با توجه به وضعیت آشفته بخش بانکداری که در سال گذشته شاهد ۵ مورد ورشکستگی بود، تحت مدیریت بانک فولتون دوباره بازگشایی شوند.

منبع: news.bitcoin.com

اخبار مرتبط: دستگیری بنیانگذاران سامورایی والت، بازار رمزارزها را تحت تاثیر قرار داد!

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید