صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی آخرین فرصت برای خرید بیت‌کوین با قیمت مناسب

پیش‌بینی آخرین فرصت برای خرید بیت‌کوین با قیمت مناسب

bitcoin

شرکت تحلیلگر معروف Rekt Capital، پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین در دو هفته آینده ممکن است کاهش یابد و این آخرین فرصت برای سرمایه‌گذاری و خرید بیت کوین با قیمت پایین باشد.

به گزارش کوین‌تلگراف halving (نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین) در آوریل امسال برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که قیمت بیت کوین پس از آن افزایش یابد. Rekt Capital می‌گوید که در دو هفته آینده، ممکن است یک اصلاح قیمت بیت کوین رخ دهد که فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران است تا بیت کوین را با قیمت پایین خریداری کنند. پس از آن، بیت کوین وارد مرحله “پیش-halving rally” می‌شود که تا ۶۰ وز قبل از halving ادامه خواهد داشت.

در این مرحله، قیمت بیت کوین به دلیل انتظارات مثبت برای halving افزایش می‌یابد. پس از halving، ممکن است یک اصلاح قیمت رخ دهد که به آن “sell the news dump” گفته می‌شود. Rekt Capital همچنین می‌گوید که پس از اصلاح قیمت، بیت کوین وارد یک دوره “سفت و محکم” چند ماهه می‌شود که در آن قیمت چندان تغییر نمی‌کند. در نهایت، بیت کوین وارد یک روند صعودی نمایی می‌شود که در آن قیمت به سرعت افزایش می‌یابد.

اخبار مرتبط: پیش‌بینی Arthur Hayes: قیمت بیت‌کوین در کوتاه مدت ۳۰٪ کاهش می‌یابد

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

 

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید