صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی آخرین فرصت برای خرید بیت‌کوین با قیمت مناسب

پیش‌بینی آخرین فرصت برای خرید بیت‌کوین با قیمت مناسب

bitcoin

شرکت تحلیلگر معروف Rekt Capital، پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین در دو هفته آینده ممکن است کاهش یابد و این آخرین فرصت برای سرمایه‌گذاری و خرید بیت کوین با قیمت پایین باشد.

به گزارش کوین‌تلگراف halving (نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین) در آوریل امسال برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که قیمت بیت کوین پس از آن افزایش یابد. Rekt Capital می‌گوید که در دو هفته آینده، ممکن است یک اصلاح قیمت بیت کوین رخ دهد که فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران است تا بیت کوین را با قیمت پایین خریداری کنند. پس از آن، بیت کوین وارد مرحله “پیش-halving rally” می‌شود که تا ۶۰ وز قبل از halving ادامه خواهد داشت.

در این مرحله، قیمت بیت کوین به دلیل انتظارات مثبت برای halving افزایش می‌یابد. پس از halving، ممکن است یک اصلاح قیمت رخ دهد که به آن “sell the news dump” گفته می‌شود. Rekt Capital همچنین می‌گوید که پس از اصلاح قیمت، بیت کوین وارد یک دوره “سفت و محکم” چند ماهه می‌شود که در آن قیمت چندان تغییر نمی‌کند. در نهایت، بیت کوین وارد یک روند صعودی نمایی می‌شود که در آن قیمت به سرعت افزایش می‌یابد.

اخبار مرتبط: پیش‌بینی Arthur Hayes: قیمت بیت‌کوین در کوتاه مدت ۳۰٪ کاهش می‌یابد

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

 

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید