صفحه اصلی > اخبار : پیش‌بینی Arthur Hayes: قیمت بیت‌کوین در کوتاه مدت ۳۰٪ کاهش می‌یابد

پیش‌بینی Arthur Hayes: قیمت بیت‌کوین در کوتاه مدت ۳۰٪ کاهش می‌یابد

bitcoin-price-prediction

معامله‌گر مشهور آرتور هیز(Arthur Hayes)، کاهش قیمت بیت‌کوین درست پس از راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) بیت‌کوین را هشداری جدی تلقی کرد و توضیح داد که قیمت بیت کوین به اوج خود رسید و در همین زمان، نرخ بهره دوساله خزانه‌داری آمریکا به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۴.۱۴٪ رسید که در حال حاضر در حال افزایش تدریجی است.

به عقیده Hayes دلیل کاهش اخیر قیمت بیت کوین، خروج سرمایه از صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین Grayscale (GBTC) نیست و درباره این عقیده‌اش توضیح می‌دهد:

این استدلال غلط است، زیرا وقتی خروج سرمایه از GBTC را با ورودی‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله جدید بیت کوین مقایسه می‌کنیم، نتیجه این است که تا ۲۲ ژانویه یک ورودی خالص ۸۲۰ میلیون دلاری وجود دارد.

وی معتقد است دلیل کاهش قیمت بیت کوین احتمالا به علت عدم تمدید برنامه تامین مالی کوتاه‌مدت بانکی (BTFP) باشد. او پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین تا تصمیم‌گیری در مورد BTFP در۱۲ مارس کاهش یابد و ممکن است به محدوده ۳۰/۰۰۰ تا ۳۵/۰۰۰ دلار برسد، اما پس از آن انتظار دارد که قیمت بیت‌کوین افزایش یابد و تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۷۰/۰۰۰ دلار برسد و در سال ۲۰۲۶ به محدوده ۷۵/۰۰۰ دلار تا ۱۰۰/۰۰۰ دلار دست یابد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : beincrypto.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

ده سالگی مونرو: جشن یک دهه تعهد به حریم خصوصی و امنیت

در دنیای پرشتاب و پویای فناوری، ۱۸ آوریل ۲۰۱۴ نقطه عطفی در…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بیت‌کوین در گرداب نزولی؛ اصلاح موقتی یا آغاز یک روند نزولی؟

بیت‌کوین پس از یک ماه اوج‌گیری، به کانال ۶۰ هزار دلاری سقوط…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بایننس با پرداخت جریمه 2میلیون دلاری به دنبال بازگشت به هند است

صرافی بایننس، پس از ممنوعیت فعالیت در ژانویه گذشته توسط دولت هند،…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید