صفحه اصلی > اخبار : پیش‌بینی Arthur Hayes: قیمت بیت‌کوین در کوتاه مدت ۳۰٪ کاهش می‌یابد

پیش‌بینی Arthur Hayes: قیمت بیت‌کوین در کوتاه مدت ۳۰٪ کاهش می‌یابد

bitcoin-price-prediction

معامله‌گر مشهور آرتور هیز(Arthur Hayes)، کاهش قیمت بیت‌کوین درست پس از راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) بیت‌کوین را هشداری جدی تلقی کرد و توضیح داد که قیمت بیت کوین به اوج خود رسید و در همین زمان، نرخ بهره دوساله خزانه‌داری آمریکا به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۴.۱۴٪ رسید که در حال حاضر در حال افزایش تدریجی است.

به عقیده Hayes دلیل کاهش اخیر قیمت بیت کوین، خروج سرمایه از صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین Grayscale (GBTC) نیست و درباره این عقیده‌اش توضیح می‌دهد:

این استدلال غلط است، زیرا وقتی خروج سرمایه از GBTC را با ورودی‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله جدید بیت کوین مقایسه می‌کنیم، نتیجه این است که تا ۲۲ ژانویه یک ورودی خالص ۸۲۰ میلیون دلاری وجود دارد.

وی معتقد است دلیل کاهش قیمت بیت کوین احتمالا به علت عدم تمدید برنامه تامین مالی کوتاه‌مدت بانکی (BTFP) باشد. او پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین تا تصمیم‌گیری در مورد BTFP در۱۲ مارس کاهش یابد و ممکن است به محدوده ۳۰/۰۰۰ تا ۳۵/۰۰۰ دلار برسد، اما پس از آن انتظار دارد که قیمت بیت‌کوین افزایش یابد و تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۷۰/۰۰۰ دلار برسد و در سال ۲۰۲۶ به محدوده ۷۵/۰۰۰ دلار تا ۱۰۰/۰۰۰ دلار دست یابد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید