صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تایید ETFها چه تاثیری بر قیمت بیت‌کوین در آینده دارد؟

تایید ETFها چه تاثیری بر قیمت بیت‌کوین در آینده دارد؟

ETF btc

بین فعالان بازار اختلاف نظرات بسیاری درباره تاثیر تایید ETFها بر قیمت بیت‌کوین در آینده وجود دارد. اخیرا Rob Nelson مجری Roundtable و Natalie Brunell میزبان پادکست Coin Stories به این موضوع پرداختند و نظرات ارزشمندی در مورد آینده بیت‌کوین ارائه کردند. Brunell در این باره گفت :

نظر من درباره تاثیر ETFها ۵۰/۵۰ است یعنی در مورد واکنش بیت‌کوین به تأیید ETF ها برایم ابهام وجود دارد، نمی‌دانم بعد از آن شایعه فروش بیشتر می‌شود یا باعث می‌شود بیت‌کوین به نقطه اوج خود بازگردد.

Nelson درباره همه‌گیر شدنETF از Brunell سوال پرسید و او پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین طی۵ سال آینده به طور گسترده در فناوری و زندگی روزمره ادغام خواهد شد و در کاهش شکاف اقتصادی نیز نقش مهمی ایفا می‌کند.

Brunell چشم‌اندازی را ارائه کرد که در آن ارزش بیت‌کوین نه تنها پس از تأیید ETF افزایش می‌یابد بلکه به پایه ثابت تکنولوژی تبدیل می‌شود و ابزاری برای برابری اقتصادی است. اگرچه مسیر دقیق بیت‌کوین همچنان نامشخص است، اما گفت‌وگو نشان می‌دهد که این رمزارز می‌تواند نقش مهمی در آینده ایفا کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : thestreet.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید