صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : شرکت Paxos مجوز صدور استیبل‌کوین خود را در سنگاپور دریافت کرد

شرکت Paxos مجوز صدور استیبل‌کوین خود را در سنگاپور دریافت کرد

با دریافت مجوز Paxos یک پلتفرم استیبل‌کوین دلار آمریکا به بازار آسیا گسترش می‌یابد که با چارچوب استیبل‌کوین آینده MAS مطابقت دارد. Paxos ادعا می‌کند که این توسعه گام مهمی در جهت دموکراتیک کردن خدمات مالی و دسترسی به تجارت، مطابق با استانداردهای جهانی احتیاطی است. رئیس استراتژی Paxos، گفت:

Paxos در حال متحول کردن حوزه کاربرد استیبل‌کوین‌ها و پذیرش جریان اصلی است، با افزایش تقاضای جهانی برای دلار آمریکا، پلتفرم تنظیم شده ما دسترسی ایمن و قابل اعتماد به دلار آمریکا را که توسط حفاظت‌های نظارتی تقویت شده است، برای کاربران در سراسر جهان تسهیل می‌کند. رویکرد Paxos که عمیقاً در اصول شفافیت و صداقت ریشه دارد، تضمین می‌کند که صدور توکن‌ها تحت نظارت نظارتی دقیق انجام می‌شود.

به گزارش کریپتو اسلیت این دستاورد با مأموریت Paxos برای تثبیت خود به عنوان یک پلتفرم بلاک‌چین با قوانین جهانی مطابقت دارد و با استانداردهای سختگیرانه AML و KYC بازارهای مالی مانند ایالات متحده و سنگاپور مطابقت دارد. در سال ۲۰۲۲، Paxos به عنوان اولین پلتفرم زیرساخت بلاک‌چین مستقر در ایالات متحده برای دریافت مجوز تحت قانون خدمات پرداخت ۲۰۱۹سنگاپور برای ارائه خدمات توکن پرداخت دیجیتال تبدیل شد. ماموریت این شرکت ایجاد آینده مالی فراگیرتر و قابل دسترس تر است. تمام استیبل‌کوین‌های Paxos به صورت۱:۱ توسط دلار آمریکا و معادل‌های نقدی پشتیبانی می‌شوند و Paxos گزارش‌های تأیید و ذخیره ماهانه را برای تقویت اعتماد و پاسخگویی در عملیات خود منتشر می‌کند.
منبع: 

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

حجم کارمزد اولین بلاک شبکه بیت‌کوین پس از هاوینگ به ۲.۴ میلیون دلار رسید

استخر ماینینگ ViaBTC بلاک ۸۴۰,۰۰۰امین بیت‌کوین را استخراج کرد که نشان‌دهنده‌ی کاهش…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ظهور PUPS، میم‌کوین جدیدی بر پایه بیت‌کوین

با فرارسیدن رویداد هاوینگ بیت‌کوین، شاهد تأثیر آن بر آلت‌کوین‌ها نیز هستیم.…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پشتیبانی تلگرام از ایموجی و NFT با استفاده از TON

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، در کنفرانس Token2049 از برنامه‌های این پیام‌رسان غیرمتمرکز…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید