صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مروری بر مهم‌ترین تحولات مهم شیبا اینو

مروری بر مهم‌ترین تحولات مهم شیبا اینو

shiba-inu

هفته‌ی گذشته برای اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) پر از اتفاقات متفاوت بود. این رویدادها بار دیگر احساسات ضد و نقیضی را نسبت به این ارز دیجیتال نشان داد و باعث شد که خطر افت قیمت SHIB افزایش پیدا کند. از جمله اتفاقات مثبت افزایش ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه لایه ۲ شیباریوم (Shibarium) است که افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران را نشان‌ می‌دهد.  همچنین شبکه شیباریوم به رکورد قابل توجهی دست یافت و تعداد کل بلاک‌های پردازش شده در این شبکه از ۵ میلیون فراتر رفت. این امر نشان‌دهنده تقاضای بالا و پذیرش قابل توجه این شبکه از زمان راه‌اندازی در سال گذشته است.

با این حال، کاهش تعداد تراکنش‌های روزانه در شبکه شیباریوم، نگرانی‌هایی را برای تیم و جامعه شیبا اینو ایجاد کرده است. تعداد تراکنش‌های روزانه این شبکه در ماه مه به طور مداوم زیر ۲۰,۰۰۰ بوده است. این موضوع بر سوزاندن توکن‌های شیبا اینو نیز تأثیر منفی گذاشته است. از سوی دیگر، داده ها نشان می‌دهد که ۶۵ تریلیون توکن SHIB که در محدوده قیمتی ۰.۰۰۰۰۲۵ تا ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار خریداری شده‌اند، در معرض خطر فروش قرار دارند. فروشندگان اولیه این توکن‌ها ممکن است از کاهش بیشتر قیمت وحشت داشته باشند و اقدام به فروش توکن‌های خود کنند که این می‌تواند باعث سقوط قیمت SHIB شود.

همچنین، انتقال بیش از ۴ تریلیون توکن SHIB (به ارزش ۱۰۳ میلیون دلار) به صرافی‌های ارز دیجیتال در دو هفته گذشته، فشار قابل توجهی را بر قیمت این توکن وارد می کند. انتقال توکن‌ها به صرافی‌ها معمولا به معنی قصد فروش آن‌ها است.

منبع: bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید