صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بانک بزرگ ژاپنی Mitsubishi UFJ با صرافی Bitbank برای ایجاد یک پروژه استیبل‌کوین همکاری می‌کند

بانک بزرگ ژاپنی Mitsubishi UFJ با صرافی Bitbank برای ایجاد یک پروژه استیبل‌کوین همکاری می‌کند

استیبل کوین

غول بانک‌داری ژاپنی Mitsubishi UFJ با  Bitbank، یکی از بزرگ‌‍ترین و قدیمی‌ترین پلتفرم‌های صرافی ارز دیجیتال در ژاپن برای ارائه استیبل‌کوین همکاری خواهد کرد. این پروژه قرار است در سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی شود و شامل صدور استیبل‌کوین‌‌هایی خواهد شد که به ین ژاپن و دلار آمریکا متصل هستند.

بعد از تصویب قانون جدید به بانک‌ها و سایر مؤسسات مالی سنتی تحت نظارت، اجازه راه‌اندازی، مدیریت و اداره استیبل‌کوین‌ها داده شده است تا تسویه حساب‌های بین المللی بین شرکت‌های رمزنگاری به راحتی انجام شود. در این پروژه بانک Mitsubishi UFJ با تعدادی از شرکت‌های داخلی رمزنگاری و Web3 همکاری خواهد کرد.

این بانک در ماه مارس امسال آزمایش آزمایشی Progmat را آغاز کرد تا سیستمی ایجاد کند که به استیبل کوین‌ها در پروتکل‌های مختلف بلاکچین اجازه دهد تا با هم کار کنند. MUFJ همچنین گفت:

قصد دارد از صرافی‌های رمزنگاری داخلی و بین‌المللی دعوت کند تا در این پروژه شرکت کنند. 

شرکت‌های رمزنگاری Cumberland DRW و Melcoin از قبل در این پروژه مشارکت دارند.

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید