صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : میکرواستراتژی ۵,۴۴۵ بیت‌کوین خریداری کرد

میکرواستراتژی ۵,۴۴۵ بیت‌کوین خریداری کرد

شرکت اطلاعاتی بلاکچین آمریکایی، میکرواستراتژی اینکورپوریتد، ۵۴۴۵ توکن بیت‌کوین (BTC) دیگر به سبد خود افزوده است و با این کار موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین حامیان نهادی ارز دیجیتال برتر گسترش داده است.
مایکل سیلور، رئیس هیئت مدیره شرکت، در به‌روزرسانی اخیر خود اعلام کرد:
آخرین خریدهای شرکت شامل بیت‌کوین‌هایی به ارزش تقریبی ۱۴۷.۳ میلیون دلار است، که با میانگین قیمت ۲۷,۰۵۳ دلار برای هر واحد خریداری شده‌اند. او همچنین افزود که تا تاریخ ۲۴ سپتامبر، شرکت در مجموع ۱۵۸,۲۴۵ بیت‌کوین به ارزش حدود ۴.۶۸ میلیارد دلار، با میانگین قیمت ۲۹,۵۸۲ دلار برای هر بیت‌کوین، در اختیار دارد.

موقعیت مثبت میکرواستراتژی در زمینه خرید بیت‌کوین به عنوان یک عامل تشویقی در صنعت وسیع‌تر همچنان مؤثر است. با وجود اینکه این شرکت هم مورد ستایش و هم انتقاد قرار گرفته، تعهد دائمی آن به انباشت بیت‌کوین این امکان را به آن داده تا یک ذخیره بزرگ از این ارز دیجیتال را تشکیل دهد، که این امر جایگاه آن را در دنیای ارزهای رمزنگاری شده تحکیم بخشیده است.

از ابتدای سال ۲۰۲۳، میکرواستراتژی ۱۲,۸۰۰ بیت‌کوین را با هزینه متوسط ۲۸,۲۳۳ دلار برای هر واحد و به ارزش کلی ۳۶۱.۴ میلیون دلار خریداری کرده است. در این مدت، ارزش سهام میکرواستراتژی ۲۰۰% افزایش یافت. همزمان، فروش اصلی شرکت ۴% رشد سالانه داشته و درآمد حاصل از خدمات اشتراکی آن ۴۲% افزایش سال به سال را نشان می‌دهد.

مایکل سیلور، رهبر خلاق پشت استراتژی رمزارز میکرواستراتژی، یک حامی صریح برای مزایای بیت‌کوین به عنوان یک ابزار ذخیره ارزش و محافظت در برابر تورم بوده است. سفر سیلور به دنیای بیت‌کوین از آگوست ۲۰۲۰ آغاز شد، زمانی که میکرواستراتژی اولین خرید بیت‌کوین خود را انجام داد.

از آن زمان، شرکت به انباشت بیت‌کوین در بخش‌های مختلف ادامه داده، اغلب با فروش سهام خود برای افزایش خریدهایش. دیدگاه استراتژیک سیلور نه تنها به میکرواستراتژی ذخیره قابل توجهی از بیت‌کوین داده است، بلکه دیگر شرکت‌ها و نهادهای بزرگ را نیز برای در نظر گرفتن رمزارزها به عنوان دارایی‌های استراتژیک خزانه‌داری الهام بخشیده است.

با پیروی شرکت‌ها و نهادهای بیشتر از رهبری میکرواستراتژی، بازار رمزارز احتمالاً شاهد افزایش نقدشوندگی، ثبات، و شناخت خواهد بود. اعتقاد استوار سیلور به پتانسیل بلندمدت بیت‌کوین با افزایش پذیرش و ارزش آن، علی‌رغم نوسانات دوره‌ای، تایید شده است.

 

 

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید