صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی :  اجباری شدن افشای دارایی‌های دیجیتال نامزدهای انتخابات آینده در کره جنوبی

 اجباری شدن افشای دارایی‌های دیجیتال نامزدهای انتخابات آینده در کره جنوبی

کره جنوبی

حزب دموکرات کره جنوبی سیاست جدیدی را برای نامزدهای اولیه انتخابات عمومی آینده وضع کرده است که بر اساس آن باید دارایی‌های خود را در دارایی‌های مجازی، از جمله ارزهای دیجیتال افشا کنند. این تصمیم پس از گفت‌وگو در تیم برنامه‌ریزی انتخابات عمومی حزب گرفته شد. طبق گزارش کریپتونیوز هدف حزب اطمینان این است که نامزدها بالاترین استانداردهای اخلاقی را رعایت کنند و از تضادهای بالقوه منافع مرتبط با دارایی‌های دیجیتال دوری کنند.

این حرکت بخشی از تلاش کره جنوبی برای افزایش شفافیت و پاسخگویی در روند سیاسی است. در همین حال، کره جنوبی به‌تازگی به گروه گزارش‌گری دارایی‌های رمزنگاری (CARF) پیوسته است. گروهی متشکل از ۴۸ کشور که خواستار ارتقای یک چارچوب بین‌المللی برای گزارش ارزهای دیجیتال هستند.

خدمات نظارت مالی کره جنوبی (FSS) همچنین قصد دارد دستورالعمل‌های جامعی را برای صدور و توزیع ارزهای دیجیتال ایجاد کند تا قوانین حمایت از کاربران دارایی مجازی که اوایل سال جاری تصویب شد ارتقا پیدا کنند. مثلا اخیر قانونی تصویب کرد که بر اساس آن صرافی‌های کریپتو کره‌جنوبی، از ماه سپتامبر باید ذخایر مالی خود را افزایش دهند.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید