صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی :  توکن‌های M2E آماده برای برهم زدن بازار کریپتو

 توکن‌های M2E آماده برای برهم زدن بازار کریپتو

M2E tokens ready to disrupt the crypto market

ریزش اخیر بیت‌کوین تحولات جدیدی را به همراه دارد.  ظهور توکن‌های M2E (Move-to-Earn) مانند Step App (FITFI)، GMT و DEFIT نشان‌دهنده یک تغییر محوری در بازار کریپتو است که آماده است تا پویایی جدیدی را معرفی کند و به طور بالقوه در شرایط نوسانات بازار ثبات ایجاد کند.

  • اولین پروژه Step App است که با ادغام تناسب اندام با امور مالی، پاداش دادن به کاربران برای فعالیت بدنی و برنامه‌ریزی برای توسعه بیشتر، پیشگام است.
  • دومین پروژه GMT است که با تحلیل شاخص‌های فنی ترکیبی با یک دوره سرنوشت٬ساز مواجه است و عدم قطعیت قیمت در کوتاه‌مدت را نشان می‌دهد اما پتانسیل رشد بلندمدت دارد.
  • پروژه سوم با ادغام نوآورانه آواتارهای تناسب اندام توسط DEFIT در فضای کریپتو و NFT خوش‌بینی را به‌وجود آورده هرچند واکنش‌های بازار همچنان محتاطانه باقی مانده است.

ظهور این توکن‌های M2E با هم نشان‌دهنده یک مرحله تحول‌آفرین در ارزهای دیجیتال هستند که بر انعطاف‌پذیری این بخش و ارتباط فزاینده بین امور مالی دیجیتال و فعالیت‌های زندگی روزمره تأکید می‌کنند.

 منبع: coinmarketcap.com

اخبار مرتبط: با سقوط قیمت بیت‌کوین بیش از 661 میلیون دلار لیکویید شد

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید