صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تاثیربلندمدت هاوینگ بر قیمت بیت‌کوین چیست؟

تاثیربلندمدت هاوینگ بر قیمت بیت‌کوین چیست؟

تاثیر بلندمدت هاوینگ بر قیمت بیت‌کوین

بر اساس گزارش Bitwise Asset Management، قیمت بیت کوین بعد از نصف شدن (Halving) در ماه بعد معمولا تغییر خاصی نمی‌کند اما در سال بعد با افزایش قابل توجهی همراه می‌شود.

با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بعدی بیت کوین (آوریل ۲۰۲۴)، تحلیل‌گران بر این باورند که قیمت بیت کوین در ماه بعد از این رویداد احتمالا کاهش یابد اما در بلندمدت افزایش قابل توجه‌ای خواهد داشت. تحلیل اطلاعات گذشته نشان می‌دهد که قیمت بیت کوین بعد از سه رویداد قبلی در ماه بعد کاهش داشته اما در سال بعد با رشدهای چند صد درصدی روبرو شده است.

تحلیل‌گران همچنین معتقدند که بازار احتمالا تاثیر کوتاه‌مدت هاوینگ  را پیش‌بینی کرده و این موضوع باعث شده تا افزایش قیمت در ماه‌های قبل از نصف شدن رخ دهد.

منبع: cointelegraph.com

اخبار مرتبط: کاهش قیمت بیت‌کوین به زیر62.5 هزار دلار

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید