صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا روند نزولی قیمت بیت‌کوین به پایان رسید؟

آیا روند نزولی قیمت بیت‌کوین به پایان رسید؟

Bitcoin’s

بیت‌کوین در آستانه یک هفته مهم قرار دارد؛ تحلیلگر Michael van de Poppe معتقد است که اصلاح قیمتی اخیر بیت‌کوین به پایان رسیده است و پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت‌کوین تا زمان نصف شدن پاداش بلاک در آوریل به سطوح بالایی برسد، اما احتمال بازگشت به محدوده میانی تا پایین ۳۰/۰۰۰دلار را نیز رد نکرد.

او همچنین استدلال کرد که تأثیر منفی FTX، Mt. Gox و GBTC در زمان کمتری قابل توجه خواهد بود و بیت‌کوین احتمالاً در ماه‌های آینده بین ۳۷/۰۰۰ تا ۴۸/۰۰۰ دلار تثبیت خواهد شد. Michael خاطرنشان کرد که بسته شدن کندل هفتگی بالاتر از محدوده ۴۱۳۰۰ دلار احتمالا کافی باشد تا بیت‌کوین محدوده قیمتی خود را حفظ کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: cointelegraph.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید