صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیام‌های جالب بر روی بلاکچین اتریوم

پیام‌های جالب بر روی بلاکچین اتریوم

ethereums-messages

پیام‌های ارسال‌شده روی بلاک‌چین اتریوم که پاک نمی‌شوند، داستان‌های جالب و گاه غم‌انگیزی را در دل خود جای داده‌اند. برخی از این پیام‌ها عاشقانه هستند، مثل فردی که با معشوق خود که او را بلاک کرده صحبت می‌کند. در برخی پیام‌ها افراد قربانی کلاهبرداری‌ سعی می‌کنند با التماس، پول‌های خود را پس بگیرند. یک زن که به‌اشتباه نیم میلیون دلار به یک کلاهبردار فرستاده، از او طلب بخشش می‌کند. فرد دیگری که پول‌هایش را از دست داده، می‌گوید زندگی‌اش نابود شده است.

با این حال، همه پیام‌ها غم‌انگیز نیستند. فردی با دادن پول به شخصی برای کمک به فرزند بیمارش، کار خیر انجام می‌دهد. همچنین فرد دیگری پیامی برای یادبود یک استاد ریاضی و جهانگرد نوشته است. در نهایت، شخصی هم سعی دارد با ارسال پیام روی بلاک‌چین، عشق خود را به دنیای ارزهای دیجیتال علاقه‌مند کند.

منبع: cointelegraph.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید