صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : هند امسال به 3000 افسر پلیس در زمینه تحقیقات ارزهای دیجیتال آموزش داد

هند امسال به 3000 افسر پلیس در زمینه تحقیقات ارزهای دیجیتال آموزش داد

هند

گزارش سالانه وزارت امور داخلی هند نشان می‌دهد اداره کنترل جرایم سایبری امسال  ۳۰۰۰ افسر پلیس را در  بخش‌های مختلف جرایم سایبری و پلیس در زمینه پزشکی قانونی و تحقیقات ارزهای دیجیتال آموزش داده است.

وزارت امور داخلی هند خاطرنشان کرد که تحت نظر اداره کنترل مواد مخدر – آژانس مرکزی اجرای قانون و اطلاعات هند – ۱۴۱ افسر در زمینه تحقیقات شبکه تاریک و ارزهای دیجیتال و سایر کارگاه‌های آموزشی مرتبط با ردپای دیجیتال، جمع‌آوری اطلاعات و شواهد از منابع باز و رسانه‌های اجتماعی آموزش دیده‌اند. علاوه بر این، مرکز هماهنگی جرایم سایبری هند بیش از ۲۸۰۰ افسر پلیس سایبری را در زمینه پزشکی قانونی و تحقیقات ارزهای دیجیتال و سایر فناوری‌های نوظهور مانند شبکه‌های ناشناس‌ و تحقیق در مورد سوء استفاده از برنامه‌های تلفن همراه در فضای سایبری آموزش داد.

در حالی که هند با افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال خود را برای مقابله با جرایم احتمالی مرتبط با ارزهای دیجیتال آماده می‌کند، همچنان به دنبال موارد استفاده اصلی در بلاکچین است. نظام پرداخت الکترونیک هند، متخصصین بلاکچین استخدام می‌کند و شرکت دولتی نفت و گاز هندوستان پترولیوم (HPCL) اخیراً یک سیستم بلاکچین را برای فعال کردن تأیید خودکار سفارشات خرید (PO) راه‌اندازی کرده است. HPCL با شرکت نرم‌افزار بلاکچین Zupple Labs همکاری کرد تا فناوری اعتباربخشی دیجیتال مبتنی بر بلاکچین خود را در سیستم سفارش خرید ادغام کند.

سخنگوی HPCL به کوین‌تلگراف گفت: «این پیاده‌سازی به خودکارسازی تأیید سفارشات خرید HPCL به طرف‌های خارجی کمک می‌کند. با ادغام سیستم بلاکچین و e-PO داخلی HPCL سفارشات خرید قابل تأیید وتغییرناپذیر انجام می‌شود.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید