صفحه اصلی > اخبار و اخبار داخلی : نمایشگاه آثار NFT همزمان با سالروز تولد بیت‌کوین برگزار شد

نمایشگاه آثار NFT همزمان با سالروز تولد بیت‌کوین برگزار شد

روز چهارشنبه سیزدهم دی ماه همزمان با پانزدهمین تولد بیت‌کوین نمایشگاه آثار nft در گالری دوست تهران برگزار شد. برپایی این نمایشگاه که با حمایت صرافی سرمایکس و حمایت معنوی تریدنیگ هاوس اتفاق افتاد فرصت مناسبی برای آشنایی با این حوزه و بحث و گفت‌وگو در مورد آینده آن برای علاقه‌مندان به‌وجود آورد.

دیفایر در این رویداد میزبان گروه‌های مختلفی از هنرمندان ایرانی بود. آثار هنری نمایش داده شده طیف وسیعی از هنرهای دیجیتال از جمله نقاشی، عکاسی، طراحی، موسیقی، انیمیشن و بازی‌های ویدیویی را دربرمی‌گرفت که در طی زمان برگزاری، آثار منتخب درنمایشگر به صورت عمومی نمایش داده می‌شد. این دورهمی فرصت مناسبی برای هنرمندان بود تا با افراد فعال در حوزه‌های مختلف آشنا شوند و درباره ادامه مسیر خود با آن‌ها مشورت نمایند.

در حاشیه برپایی نمایشگاه، یک دورهمی دوستانه به مناسبت سال‌روز پانزدهمین تولد بیت‌کوین نیز برگزار شد. شرکت‌کنندگان کیک تولد بیت کوین را بریدند و تولد اولین رمزارز را جشن گرفتند. سرمایه‌گذاران، علاقه‌مندان و متخصصان حوزه بلاکچین، رمزارز و NFT که در این رویداد حضور داشتند، در مورد آینده این حوزه و تغییرات آن در ایران بحث و گفت‌وگو کردند.

در پایان اعلام شد برای آن دسته از افرادی که نتوانستند به صورت حضوری در نمایشگاه شرکت کنند، گالری متاورسی دیفایر در دیسنترالند به‌طور مجازی به مدت یک هفته در دسترس خواهد بود.

با توجه به استقبال خوبی که از دورهمی تولد بیت‌کوین صورت گرفت و بحث و گفت‌وگوهایی که در این دورهمی شاهد بودیم، می‌توان پیش‌بینی کرد که رمزارزها و NFT در سال‌های آینده به رشد و توسعه خود ادامه خواهند داد. هرچند این فناوری‌ها هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارند و ممکن است با چالش‌های مختلفی مواجه شوند اما توسعه روابط و افزایش فعالیت‌های این‌چنینی باعث می‌شوند تا افراد و صنایع بیشتر با کاربرد آن‌ها آشنا شده و برای استفاده از آن‌ها علاقه‌مند شوند.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید