صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج

قیمت دوج‌کوین در۲۴ ساعت گذشته ۵٪ کاهش یافت و به ۰.۰۷۷۲ دلار رسید،‌ اما شاهدیم که DOGE طی هفته‌ای که گذشت ۲.۵٪ و در ۳۰ روز قبل ۲۷٪ افزایش قیمت را تجربه کرده است. حجم معاملات ۲۴ ساعته دوج کوین همچنان ۱ میلیارد دلار است و این موضوع نشان‌گرعلاقه مداوم به این توکن است. 

به گزارش کریپتونیوز داده‌های اخیر نشان می‌دهد که نهنگ‌ها و معامله‌گران بزرگ، دوج‌کوین را به صرافی‌ها منتقل می‌کنند که می‌تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت DOGE شود، البته با تایید ETF بیت‌کوین و صعودی شدن روند کلی بازار قیمت دوج هم افزایش می‌یابد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید