صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

dogecoin-30-crash--

آینده دوج‌کوین (DOGE) همچنان مورد بحث است و  تحلیل‌گران ارز دیجیتال نظرات متفاوتی درباره آن دارند. یک تحلیلگر به نام کاپیتان تابلرون پیش‌بینی کرده است که دوج کوین ۳۰٪ دیگر کاهش قیمت خواهد داشت و سپس رشدی ۱۳ برابری را تجربه خواهد کرد که باعث می‌شود قیمت آن به ۱.۵ دلار برسد. تحلیلگران دیگری هم هستند که با این پیش‌بینی موافقند اما فردی به نام پاو هوندال معتقد است کسانی که در دوره رونق قبلی دوج کوین خریده‌اند، در صورت رسیدن قیمت به بالاترین حد تاریخی، اقدام به فروش کرده و مانع از رسیدن آن به ۱ دلار می‌شوند.

همچنین، تحلیلگران دیگری هم وجود دارند که پیش‌بینی می‌کنند با وجود تعداد بالای ارزهای دیجیتال مشابه، نقدینگی کافی برای افزایش قیمت دوج کوین تا ۱ دلار وجود داشته باشد. در حال حاضر، دوج کوین با حدود ۱۶ سنت معامله می‌شود که نسبت به روز گذشته ۴٪ افزایش داشته است.

منبع: bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید