صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : هیجان خود را کنترل کنید، قیمت ارزهای دیجیتال به سرعتی که فکر می‌کنید بالا نخواهد رفت!!

هیجان خود را کنترل کنید، قیمت ارزهای دیجیتال به سرعتی که فکر می‌کنید بالا نخواهد رفت!!

Keeping calm in market

بیت کوین در فوریه رشد خوبی داشته ولی نباید زیاد هیجان زده شد و انتظار جهش سریع به ۱۰۰ هزار دلار را داشت. افزایش قیمت اخیر بیشتر روانی بوده و احتمالا شاهد نوسانات شدید مانند سال ۲۰۲۱ نخواهیم بود چرا که بیت‌کوین و اتریوم به سمت ثبات و کاهش نوسانات حرکت می‌کنند که نشانه‌ای از بلوغ بازار است.

رسیدن به قیمت‌های ۱۰۰ هزار دلار برای بیت‌کوین و ۱۰ هزار دلار برای اتریوم ممکن است، اما با نوسانات کم و به آرامی اتفاق خواهد افتاد. این به معنای کاهش خوشبینی نیست بلکه نگاهی واقع‌بینانه به بازار است که نشان‌دهنده بلوغ بازار ارزهای دیجیتال است.

اخبار مرتبط: نگرانی‌های بزرگ درباره دخالت آمریکا بر آینده بیت کوین

منبع: cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید