صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : استراتژ‌ی سرمایه‌گذاری غول‌های کریپتو Coinbase، Binance و Kraken، دربازار امروز چیست؟

استراتژ‌ی سرمایه‌گذاری غول‌های کریپتو Coinbase، Binance و Kraken، دربازار امروز چیست؟

در شرایطی که ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران کاهش و نظارت قانون‌گذاران افزایش یافته است، بازیگران اصلی مانند بایننس، کوین‌بیس و کراکن استراتژی‌های حمایت از استارت‌آپ خود را مجدد ارزیابی می‌کنند.

Coinbase Ventures تمرکز خود را بر استارت‌آپ‌های خارج از آمریکا معطوف می‌کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، کوین‌بیس گلوبال، که به عنوان یک سرمایه‌گذار قابل توجه در حوزه ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، در ماه‌های اخیرفعالیت خود را کاهش داده است. Coinbase Ventures، بخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر Coinbase، استراتژی سرمایه‌گذاری خود را برای تمرکز بر استارت‌آپ‌هایی که در خارج از ایالات متحده قرار دارند، تعدیل کرده است. این تغییر ناشی از افزایش نظارت نظارتی است که صنعت کریپتو با آن مواجه است و منجر به حذف ایالات متحده از برنامه‌های تجاری برخی شرکت‌های بین‌المللی می‌شود.

Coinbase Ventures در سال گذشته بیش از ۵۰ سرمایه‌گذاری در ۱۵ کشور انجام داده است که به طور خاص بر هند، سنگاپور، استرالیا و بریتانیا تمرکز دارد.

Kraken Ventures همچنان به سرمایه‌گذاری در کریپتو متعهد است

Kraken Ventures،نیز در سال گذشته کاهش قابل توجهی در تعداد معاملات داشته است. اما بازهم این تیم به طور فعال در سرمایه‌گذاری مشارکت دارد. بر اساس این گزارش، Kraken Ventures همچنان به جمع‌آوری سرمایه و سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های کریپتو و غیر کریپتو ادامه می‌دهد. سبد این بخش شامل شرکت‌هایی است که در ایالات متحده، اروپا و سایر نقاط جهان مستقر هستند. و ارزش سرمایه‎گذاری در شرکت‌های کریپتویی را ۳۰ تا۵۰ درصد کاهش داد.

Binance Labs متعهد به سرمایه‌گذاری در کریپتو باقی می‌ماند

Binance Labs علیرغم عقب‌نشینی‌های نظارتی که در ایالات متحده با آن مواجه است، استراتژی سرمایه‌گذاری خود را حفظ می‌کند. در حالی که اقدامات احتیاطی بیشتری را پس از فروپاشی صرافی ورشکسته FTX اجرا می‌کند.  همچنان به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های کریپتو، از جمله آنهایی که در ایالات متحده مستقر هستند، ادامه می‌دهد، 

سخن‌پایانی

هر سه شرکت –Binance، Coinbase و Kraken – استراتژی‌های خود را برای سازگاری با شرایط متغیر بازار تنظیم می‌کنند.ضمن تاکید بر استارت‌آپ‌هایی با محصولات و درآمد ملموس، بر فرصت‌های بین‌المللی و رویکرد محتاطانه‌تر در سرمایه‌گذاری متمرکز هستند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید