صفحه اصلی > اخبار :  کوین‌بیس خدمات وام‌دهی به سازمان‌ها را راه‌اندازی می‌کند

 کوین‌بیس خدمات وام‌دهی به سازمان‌ها را راه‌اندازی می‌کند

coinbase

به گزارش مدیریت کوین‌بیس، این شرکت در حال ایجاد یک سرویس وام‌دهی سازمانی است. با استفاده از این سرویس، مؤسسات می‌توانند دارایی‌های دیجیتال خود را با شرایط استاندارد به کوین‌بیس به صورت وام قرض بدهند. این سرویس تحت معافیت Regulation D عرضه خواهد شد. این معافیت صراحتاً به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا بدون ثبت نام در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اوراق بهادار را در محدوده خاصی بفروشند.

مستندات ارائه شده به SEC نشان می‌دهد که کوین‌بیس برای این سرویس، از طریق شرکت فرعی خود Coinbase Credit Inc درخواست معافیت را ارائه کرده است. اسناد نشان می‌دهند که کوین‌بیس ۵۷ میلیون دلار در پلتفرم وام‌دهی رمزنگاری خود با هدف خدمت‌رسانی به مشتریان سازمانی مستقر کرده است. طبق این اسناد السیا هاس(Alesia Haas ) به عنوان فرد مرتبط معرفی شده است.

 اخبار مرتبط: اتهام کلاهبرداری Uniswap Labs رد شد

کوین بیس خدمات وام‌دهی متنوعی ارائه می‌دهد

کوین بیس در سال های اخیر تلاش کرده است تا برنامه های وام دهی متعددی را ارائه دهد. قبلاً یک سرویس قرض از طریق Coinbase Credit، Inc ارائه می‌کرد. این برنامه به کاربران خرده‌فروش اجازه می‌داد  پس از سپرده‌گذاری بیت‌کوین به عنوان وثیقه، وجه نقد دریافت کنند. کاربران قبلی می‌توانند به بخش‌های این خدمات دسترسی پیدا کنند اما دیگر وام جدید عرضه نمی‌شود.

اخبار مرتبط: کاهش همبستگی بیت‌‌کوین با شاخص S&P 500

کوین‌بیس قبلاً قصد داشت یک برنامه وام با بهره ارائه دهد که به کاربرانی که USDC خود را به کوین بیس قرض می‌دهند، سودی ارائه می‌دهد. با این حال، این برنامه در سپتامبر 2021 به دنبال تهدیدهای قانونی از سوی SEC لغو شد. این شرکت قبل از راه اندازی این سرویس را لغو کرد و هیچ کاربری مستقیماً تحت تأثیر قرار نگرفت.

Coinbase در حال حاضر 4% بهره در دارایی‌های USDC ارائه می‌دهد، اگرچه این پیشنهاد در مورد دارایی‌ها اعمال می‌شود و بخشی از خدمات سهام یا وام دهی نیست.

منبع: cryptoslate.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید