صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مدیرعامل Coinbase اتفاقات بایننس را فرصتی برای نوسازی صنعت کریپتو می‌داند 

مدیرعامل Coinbase اتفاقات بایننس را فرصتی برای نوسازی صنعت کریپتو می‌داند 

مدیرعامل Coinbase، معتقد است که توافق بین Binance و وزارت دادگستری ایالات متحده فرصتی برای صنعت ارزهای دیجیتال است تا بر انطباق و شفافیت قوانین توجه بیشتری شود و از اعمال جریمه‌های سنگین توسط قانون‌گذاران جلوگیری شود. 

به گزارش کریپتونیوز پس از انتشار اخبار بایننس Armstrong در توییتی در مورد نیاز به رعایت قوانین و نقشه راه Coinbase از سال ۲۰۱۲ این‌طور توضیح داد : « برای تبدیل شدن به یک شرکت موفق، شفافیت و رعایت قوانین الزامی است و ما در این مدت تلاش کردیم تمام قوانین را رعایت کنیم.»

Armstrong در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، گفت که Coinbase به دلیل رویکرد قانونی که داشته در زمینه گسترش و عرضه محصولات جدید در بازارها به سرعت دیگران حرکت نکرده است و تاکید کرد که این تصمیم درستی بوده است. 

Armstrong همچنین از قانون‌گذاران خواست تا به جای پرونده‌های قضایی مداوم و تحریم‌هایی که علیه چندین پروژه اعمال می‌شود، قوانین مناسبی را برای شکوفایی این بخش در ایالات متحده ایجاد کنند.

وی افزود که آمریکایی‌ها نباید مجبور باشند برای بهره‌مندی از ارزهای دیجیتال به جای دیگر نگاه کنند، زیرا اقتصاد دموکراتیک ایالات متحده همیشه خوب عمل می‌کند.

 به گفته Armstrong، اکنون فرصتی برای شروع یک فصل جدید برای این صنعت وجود دارد. او گفت: «ما با کار در ایالات متحده به دلیل عدم شفافیت نظارتی، تیرهای زیادی خوردیم و امیدوارم که اخبار امروز به عنوان کاتالیزوری برای دستیابی نهایی به آن عمل کند.» 

در ماه‌های اخیر،کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اتهاماتی را علیه این شرکت به عنوان یک کارگزار ثبت نشده اوراق بهادار وارد کرد که این شرکت قاطعانه به دفاع از خود پرداخت و در این مسیر شروع به جذب دموکرات‌ها کرد.

کوین‌بیس در تازه‌ترین اقدامات خود مایل است فعالیت‌های جهانی‌اش را گسترش دهد و اخیراً ایرلند را به عنوان مرکز اروپایی انتخاب کرده و تصمیم دارد در چندین قاره نیز فعالیت‌های خود را گسترش دهد. 

از Armstrong پرسیده شد که آیا در نظر دارد دارایی‌های Binance را خریداری کند، او گفت که ممکن است ضروری نباشد زیرا Coinbase فناوری مورد نیاز را دارد و بر گسترش فعالیت‌هایش تمرکز دارد.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در رمز ارزهای پنهان

بازار ارزهای دیجیتال با ورود به مرحله‌ای جدید در سال ۲۰۲۴، سرشار…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید