صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : همکاری Circle و SBI Holdings برای گسترش USDC در ژاپن 

همکاری Circle و SBI Holdings برای گسترش USDC در ژاپن 

شرکت سازنده استیبل‌کوین USDC به نام Circle با غول مالی ژاپن SBI Holdings برای  ترویج گردش USDC و گسترش استفاده از استیبل‌کوین‌ها در این کشور با هم همکاری می‌کنند.

به گزارش دبلاک در حال حاضرSBI VC Trade تلاش می‌کند تا به عنوان یک سرویس ابزارهای پرداخت الکترونیکی در این کشور ثبت نام کند تا بتواند استیبل‌کوین‌های USDC را در ژاپن به گردش درآورد.  بانک SBI Shinsei نیز خدمات بانکی را به Circle ارائه خواهد داد. این امر دسترسی و نقدینگی USDC را برای مشاغل و کاربران مستقر در ژاپن امکان‌پذیر می‌کند.

علاوه بر این، به عنوان بخشی از استراتژی سبد دارایی دیجیتال SBI Group، قرار است راهکارهای خدمات Web3 Circle مانند Programmable Wallet، زیرساخت بلاک‌چین و ابزارهای مدیریت قرارداد هوشمند ارائه شود.

مشارکت Circle در ژاپن پس از آن صورت می‌گیرد که این کشور در ژوئن قانون خدمات پرداخت را برای ایجاد مقررات مربوط به استیبل‌کوین اصلاح کرد. گفته می‌شود دولت ژاپن پس از فروپاشی TerraUSD به دنبال تضمین محافظت از سرمایه‌گذاران استیبل‌کوین بوده است.

اخبار مرتبط: یوان دیجیتال چین به بزر‌گ‌ترین بازار کالای جهان راه یافت

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید