صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : احتمال همکاری کاردانو و بیت‌کوین کش

احتمال همکاری کاردانو و بیت‌کوین کش

bitcoin-cash-cardano-

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، ایده همکاری این شبکه با بیت‌کوین کش را مطرح کرده است. او معتقد است که این همکاری می‌تواند بیت‌کوین کش را به یک بلاکچین پیشرفته‌تر با قابلیت‌های بیشتر تبدیل کند، به گونه‌ای که از شبکه‌هایی مثل بیت‌کوین هم جلو بزند. در این مشارکت، کاردانو فناوری‌های خود مانند اثبات کار مفید لیوس، اثبات غیرتعاملی اثبات کار (NiPoPoW) و فناوری ارگو را به بیت‌کوین کش تزریق می‌کند تا سرعت و کارایی تراکنش‌ها و همچنین قابلیت قراردادهای هوشمند بیت‌کوین کش را بهبود بخشد.

اگرچه جزئیات این همکاری هنوز مشخص نیست، اما طرفداران این اقدام معتقدند که این کار می‌تواند بیت‌کوین کش را به سریع‌ترین و کاربردی‌ترین بلاک‌چین اثبات کار تبدیل کند. همچنین قرار است دو به‌روزرسانی مهم برای شبکه کاردانو انجام شود. اولین به‌روزرسانی یک هاردفورک به نام چانگ است که حکمرانی غیرمتمرکز را در این شبکه تقویت می‌کند. به‌روزرسانی دوم معرفی پروتکل Ouroboros Leios است که باعث افزایش مقیاس‌پذیری و کارایی کاردانو می‌شود.

منبع: bitcoinist.com

اخبار مرتبط: بیت‌کوین در منطقه خرید کلیدی! آیا قیمت BTC به 70 هزار دلار می‌رسد؟

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید