صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا قیمت XRP می‌تواند از 10هزار دلار عبور کند؟

آیا قیمت XRP می‌تواند از 10هزار دلار عبور کند؟

ریپل

کارشناس برجسته Edward Farina درباره افزایش قیمت ریئل در آینده در توییتر این‌طور گفت: اگر RippleNet با موفقیت سیستم فعلی SWIFT را جایگزین کند، قیمت XRP می‌تواند به چنین قیمتی برسد.  او تاکید کرد که چگونه موسسات مالی مانند SWIFT صدها تریلیون در سراسر جهان منتقل می‌کنند،  بنابراین، او بر این باور است که اگر XRP بتواند تنها بخشی از بازار را به دست آورد، می‌تواند سقف‌های جدیدی را تجربه کند.

اخبار مرتبط: ریپل قصد دارد صنعت پرداخت‌های بین‌المللی را متحول کند

Ripple  با استفاده از فناوری RippleNet خود به عنوان یک disruptor بالقوه در دنیای مالی دیده می‌شود. RippleNet با استفاده از فناوری بلاک‌چین، به موسسات مالی اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های فرامرزی را به صورت لحظه‌ای پردازش کنند. این تراکنش‌ها با XRP به عنوان توکن کاربردی پردازش می‌شوند که به رفع شکاف بین ارز فرستنده و ارز گیرنده کمک می‌کند. وی بیان کرد که چگونه XRP ارزش را به صورت واقعی و با قطعیت حل می‌کند، در حالی که  بیت‌کوین و اتریوم و حتی SWIFT این توانایی را ندارند.

 مدیرعامل Ripple در مورد آینده Ripple بسیار خوشبین به نظر می‌رسید و اظهار داشت که شرکت روزانه در حال پیشرفت است. او اشاره کرد که آن‌ها بیش از ۱۰۰بانک را جذب کرده‌اند که برخی از آن‌ها بانک‌های مجهز به SWIFT هستند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع:bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

ریال دیجیتال از تیر ماه در جزیره کیش عملیاتی می‌شود

ریال به شکل الکترونیکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با رونمایی از…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

تتر از استیبل کوین جدیدش با پشتوانه طلا رونمایی کرد

تتر یکی از بازیگران اصلی دنیای ارزهای دیجیتال، سرانجام از محصول جدید…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

خطر متمرکز بودن دوج کوین در پلتفرم رابین‌هود

پلتفرم رابین‌هود با ارائه معاملات دوج‌کوین، در میان کاربران آمریکایی به شهرت…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید