صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : نوسان قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود رسید

نوسان قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود رسید

bitcoin-volatility

قبل از ریزش اخیر قیمت، بیت‌کوین در ۱۵ روز گذشته کم‌ترین نوسانات را تجربه کرد. در این مدت قیمت بیت‌کوین تقریبا ثابت بود و بالا و پایین زیادی نداشت. این آرامش قبل از طوفان باعث شد تا بعد از ۱۵ روز، قیمت بیت‌کوین با ۳.۳٪‌ کاهش به ۶۹.۲۶۴ دلار برسد. افت قیمتی بعد از انتشار گزارش بازار کار آمریکا بود که نشان از رشد شغل بیشتر از انتظار داشت و باعث شد تا احتمال کاهش تورم توسط فدرال رزرو آمریکا در ۱۱ ژوئن کمتر شود.

کاهش تورم یکی از عواملی است که تحلیلگران برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین در نظر می‌گیرند. با این حال، همان تحلیلگر اشاره می‌کند که در دوره‌های گذشته با نوسان کم یا حتی کمتر، بیت کوین در ۳۰ روز آینده به‌طور متوسط ۲۰.۹۵ درصد و در یک سال آینده به‌طور متوسط ۸۲۰.۸۲ درصد رشد داشته است. او نتیجه‌گیری می‌کند که گرچه این آمار تضمینی برای آینده نیست، اما می‌توان از گذشته درس گرفت.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: cointelegraph.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید