صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای ۶۵۵۰۰ دلار، در حال آماده‌سازی برای افزایش قابل توجهی به بالاتر از محدوده‌ی مقاومتی ۶۷۲۰۰ دلار است. در نمودار ساعتی جفت BTC/USD در صرافی کراکن، یک خط روند صعودی در حال شکل‌گیری است که سطح حمایتی آن ۶۵۹۰۰ دلار است. در صورت عبور از سطح مقاومتی ۶۷۲۰۰ دلار، این جفت ارز ممکن است شاهد افزایش قیمت قابل توجهی باشد.

در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک خط روند صعودی در حال شکل‌گیری است که سطح حمایتی آن ۶۵۹۰۰ دلار است. این خط روند با سطح اصلاح فیبوناچی ۵۰% از حرکت صعودی از کف ۶۴۲۸۰ دلار به سقف ۶۷۲۰۰ دلار همخوانی دارد.

مقاومت فوری در نزدیکی سطح ۶۷۰۰۰ دلار و مقاومت اصلی اول در ۶۷۲۰۰ دلار پیش‌بینی می‌شود. عبور قاطع از این سطح می‌تواند قیمت را به سمت بالا سوق دهد، به طوری که مقاومت بعدی در ۶۸۵۰۰ دلار قرار خواهد گرفت. افزایش بیشتر روند صعودی می‌تواند بیت‌کوین را به سمت سطح ۷۰۰۰۰ دلار سوق دهد.

با نگاهی به آینده، منطقه مقاومت اصلی بعدی در حدود ۷۰۵۰۰ دلار است. افزایش‌های بعدی به طور بالقوه می‌تواند بیت‌کوین را در کوتاه‌مدت به سمت منطقه مقاومت ۷۲۰۰۰ دلار سوق دهد.

در صورتی که بیت‌کوین نتواند از منطقه مقاومت ۶۷۰۰۰ دلار عبور کند، ممکن است اصلاح قیمتی نزولی رخ دهد. حمایت فوری در نزدیکی سطح ۶۶۲۰۰ دلار قرار دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال

  • MACD ساعتی (میانگین همگرایی/واگرایی متحرک): در حال حاضر MACD در حال از دست دادن قدرت تحرک در منطقه‌ی صعودی است.
  • RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای جفت BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ است که نشان‌دهنده‌ی پتانسیل برای حرکت بیشتر است.

سطوح حمایتی مهمی که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از ۶۶۲۰۰ دلار و سپس ۶۶۰۰۰ دلار. در جهت صعودی، سطوح مقاومت اصلی در ۶۷۰۰۰ دلار، ۶۷۲۰۰ دلار و ۶۸۵۰۰ دلار قرار دارند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید