صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مقدار بیت‌کوین نگهداری شده توسط شرکت‌های ETF فاش شد

مقدار بیت‌کوین نگهداری شده توسط شرکت‌های ETF فاش شد

etf btc

در دو هفته‌ای که از تأیید محصولات ETF اسپات بیت‌کوین گذشته است، میزان بیت‌کوین نگهداری شده توسط دارندگان ETF بسیار زیاد به نظر می‌رسد.

به گزارش کوین تلگراف Fidelity مالک ۳۱/۹۷۶ بیت کوین، BlackRock مالک ۳۳/۴۳۰ بیت کوین، BlackRock مالک ۱۱/۱۸۸ بیت‌ کوین، Franklin Templeton مالک ۱/۲۷۶ بیت کوین، Grayscale مالک ۵۵۸/۲۸۰ بیت‌کوین هستند.
طبق داده‌های روز دوشنبه، ده ETF بیت کوین در مجموع ۱.۱ میلیارد دلار جریان خالص را در این ماه ثبت کرده‌اند، که بیشتر مربوط به Grayscale’s Bitcoin Trust است و تاکنون ۳.۵ میلیارد دلار خروج سرمایه تجربه کرده زیرا سرمایه‌گذاران بلند مدت سهام خود را به فروش رسانده‌اند. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال Valkyrie Investments گفت:

خروجی‌های GBTC پویایی را ایجاد کرده است که قبل از اینکه شاهد قیمت واقعی باشیم باید در بازار عادی شوند.

بیت کوین در یک سال گذشته نزدیک به ۱۶۰٪ افزایش یافته و در میان گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه ETF ها پذیرش گسترده‌تر ارزهای رمزنگاری شده را توسط سرمایه‌گذاران نهادی و فردی سوق می‌دهد، از دارایی‌های سنتی مانند سهام پیشی گرفته است.

اخبار مرتبط: بررسی مهم‌ترین رمزارزهای این هفته

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید