صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سقوط بیت‌کوین در آستانه افزایش نرخ بهره

سقوط بیت‌کوین در آستانه افزایش نرخ بهره

قیمت بیت کوین (BTC) با نزدیک شدن به تصمیم فدرال رزرو درباره افزایش نرخ بهره، کاهش پیدا کرده و به زیر ۶۵ هزار دلار رسیده است. کاهش علاقه به صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) و شاخص‌های کلان اقتصادی نامطلوب، باعث نگرانی سرمایه گذاران شده است.

تصمیم آینده فدرال رزرو، احساسات بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد. انتظار عموم بر این است که فدرال رزرو تصمیمات سخت‌گیرانه‌ای اتخاذ کند.

کاهش قیمت بیت‌کوین به زیر سطح حمایتی ۶۸ تا ۶۹ هزار دلاری، تردیدهایی را در مورد هدف کوتاه‌مدت رسیدن به قیمت ۸۰ هزار دلاری ایجاد کرده است.

ابهامات ناشی از تورم بالا و کاهش ورود سرمایه به ETFها، بر بازار ارز دیجیتال سایه افکنده است. خروج احتمالی سرمایه از ETFها در روزهای آینده، می‌تواند باعث افزایش نوسانات بازار شود.

بازار ارزهای دیجیتال همچنان غیرقابل پیش بینی است و فعالان بازار بین امید به بهبود سریع قیمت‌ها و ضررهای بیشتر دچار تردید هستند. آینده قیمت ارزهای دیجیتال با توجه به نوسانات بازار، همچنان نامشخص است.

 منبع:  coinmarketcap.com

اخبار مرتبط:  با سقوط قیمت بیت‌کوین بیش از 661 میلیون دلار لیکویید شد

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید