صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ادامه روند صعودی قیمت بیت‌کوین با وجود نقل و انتقالات بزرگ

ادامه روند صعودی قیمت بیت‌کوین با وجود نقل و انتقالات بزرگ

Bitcoin

با وجود نگرانی‌ها درباره فروش احتمالی سکه‌های متعلق به صرافی ورشکسته‌ی Mt Gox، روند صعودی قیمت بیت‌کوین همچنان صعودی باقی مانده است. صرافی ورشکسته‌ی Mt Gox در حرکتی غیرمنتظره، حدود ۱۴۱ هزار بیت کوین به ارزش تقریبی ۹ میلیارد دلار را به یک کیف پول ناشناس منتقل کرد. این اولین انتقال قابل توجه بیت کوین از این صرافی در بیش از ۵ سال گذشته است. نگرانی اصلی این است که این فروش گسترده، باعث پایین آمدن قیمت بیت کوین شود. با این حال، تحلیلگران همچنان به روند صعودی بیت کوین در بلندمدت خوشبین هستند.

قیمت بیت کوین پس از انتقالات، کمی افت کرد اما توانست دوباره به ثبات برسد. در حال حاضر، بازار در یک محدوده خاص نوسان می‌کند و کارشناسان معتقدند که با شکسته شدن سطح ۷۰ هزار دلاری، بیت کوین می‌تواند روند صعودی قوی‌تری را تجربه کند.

منبع:  bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید