صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سودآورترین رمزارزهای امروز در صرافی‌های غیرمتمرکز؛  MINEP, TIP, JOE

سودآورترین رمزارزهای امروز در صرافی‌های غیرمتمرکز؛  MINEP, TIP, JOE

DEX

شایعات جعلی منتشر شده در اوایل روز دوشنبه مبنی بر اینکه SEC یک ETF بیت‌کوین را تایید کرده است باعث شد، پامپ قیمتی کوتاه‌مدت در بازار ایجاد شود و بیت‌کوین (BTC) برای مدت کوتاهی به ۳۰/۰۰۰ دلار برسد. تشریح خبر را می‌توانید در این مقاله مطالعه نمایید. اما از آن‌جایی که مشخص شد خبر جعلی است، رالی قیمت تقریباً به طور کامل معکوس شد. هرچند طبق اخبار CoinGecko بیت‌کوین بیش از ۵٪ افزایش یافت و در ۲۴ ساعت گذشته در حدودا ۲۸/۰۰۰دلار معامله شده است.

در حالی که SEC هنوز یک ETF بیت‌کوین را تایید نکرده است، فعالان بازار بسیار خوش‌بین هستند، پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم گرفت هیچ اقدامی برای ارسال درخواست تجدیدنظر درشکست حقوقی با Grayscale انجام ندهد ، احتمالا تاییدیه‌ها در ماه‌های آینده تصویب خواهند شد.

همان‌طور که می‌دانید، Grayscale  یک شرکت مدیریت دارایی دیجیتال است که بزرگترین صندوق بیت‌کوین جهان، یعنی (rayscale Bitcoin Trust (GBTC را مدیریت می‌کند. GBTC یک تراست سرمایه‌گذاری است که به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد بیت‌کوین را بدون نیاز به خرید و نگهداری آن معامله کنند. در اوایل سال جاری، Grayscale درخواست تبدیل GBTC به یک ETF اسپات بیت‌کوین را به SEC ارائه کرد اما  SEC آن را رد کرد. بعد از شکایت  Grayscale در ماه اوت یک قاضی به نفع Grayscale حکم داد و اعلام کرد:

ETF بیت‌کوین قطعا مکانیسم صدور/بازخرید مطلوب‌تری را برای سرمایه‌گذاران به همراه خواهد داشت.

طبق ycharts.com، خوش‌بینی به اینکه Grayscale به زودی GBTC را به یک ETF قابل معامله تبدیل می‌کند، باعث شده است که تخفیف GBTC به  ارزش نقدی بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود در سال جاری برسد و این تخفیف حدودا ۵۰٪ در اواخر سال ۲۰۲۲افزایش یافت. کاهش این تخفیف نشانه آن است که فعالان بازار شرط‌بندی می‌کنند که به زودی ETF‌های بیت‌کوین عرضه می‌شوند و باعث افزایش خوش‌بینی‌ها در این بازار شده است. 

اگر بیت‌کوین بتواند در روز دوشنبه در بالای سطح ۲۸/۵۰۰ دلار بماند، احتمالاً می‌تواند  در آینده به‌سرعت  ۳۰/۰۰۰دلار شود و شاید به سمت بالاترین سطح سالانه در اواخر ۳۱/۸۰۰ دلار نزدیک شود. سایر ارزهای دیجیتال اصلی نیز در روز دوشنبه با روند مثبت معامله شدند و طبق داده‌های CoinGecko در ۲۴ ساعت گذشته اتریوم (ETH) حدودا  ۲٪ ، XRP حدودا ۱.۵٪ و سولانا (SOL) نزدیک ۸.۵٪ و کاردانو (ADA) هم ۲٪ افزایش قیمت داشتند.

در حالی که شروع هفته برای بازارهای ارزهای دیجیتال مطمئناً هیجان‌انگیز بوده است اما اکثر ارزهای اصلی هنوز در محدوده‌های پایین معامله می‌شوند، بنابراین معامله‌گران همچنان برای کسب سود بیشتر به بازار ارزهای دیجیتال پر ریسک شت‌کوین/میم کوین روی می‌آورند. 

در اینجا طبق اطلاعات DEXTools برخی از شت‌کوین‌های با ارزش پایین اما عملکرد بالا آورده شده است. خواننده عزیز دیفایر، توجه کنید که این مقاله از سایت cryptonews برای افزایش اطلاعات شما تهیه شده است و کارشناسان ما هیچ‌کدام را تایید یا رد نمی‌کنند، درصورت تمایل به معامله حتما شرایط آن‌ها را بسنجید و بعد اقدام نمایید.

(Mine Pioneer (MINEP

طبق اطلاعات DEXTools، شت‌کوین تازه راه‌اندازی‌شده به‌نام(Mine Pioneer(MINEP در اولین روز معاملات صرافی غیرمتمرکز (DEX) روز دوشنبه ۳۵۰٪ رشد داشت. این توکن از زمان راه‌اندازی بیش از ۸۰۰/۰۰۰ دلار حجم معاملات داشته و توانسته  تاکنون بیش از ۲۵۰ هولدر به خود جذب کند. آخرین بارMINEP حداقل ۲۷۰/۰۰۰ دلار ارزش بازار داشت و نقدینگی آن کمی بیش‌تر از ۲۱۰/۰۰۰ دلار بود.  طبق داده‌های DEXTools دارای ۶ هشدارقرارداد توکن است، بنابراین سرمایه‌گذاران بالقوه باید بسیار محتاط باشند.

(Tip(TIP

طبق گزارش DEXTools شت‌کوینی به نام (Tip (TIP در روز دوشنبه بیش از۴۰۰٪ افزایش یافت و آن را به یکی از بهترین شت‌کوین‌ها تبدیل کرد. TIP در روز دوشنبه به بالاترین ارزش خود دست یافت و ارزش بازار آن حدود ۸ میلیون دلار در میان حجم معاملات ۲۴ ساعته نزدیک به ۱.۵  میلیون دلار رسید. این توکن از زمان عرضه خود در اواسط سپتامبر توانست نزدیک به ۱۵/۰۰ هولدر جذب کند و آخرین بار بیش از ۳۰۰/۰۰۰ دلار نقدینگی قفل شده داشت.طبق نظارت‌های امنیتی DEXTools، قرارداد توکن آن پنج هشدار دارد و توجه داشته باشید که مالیات خرید و فروش ۱٪ است.

(Joe Coin (JOE

شت‌کوینی که با نام (Joe Coin (JOE اخیراً راه اندازی شده است در روز دوشنبه قیمت آن پامپ شد و توانست روند جلسات مثبت خود را به چهار جلسه افزایش دهد. طبق داده‌های DEXTools، طی ۲۴ ساعت گذشته قیمت Joe Coin حدود ۷۰٪  افزایش یافته است و ارزش بازار آن در آخرین معاملات حدود ۳ میلیون دلار و حجم معاملاتش در ۲۴ ساعت گذشته به بیش از ۳.۳ میلیون دلار رسید. این توکن همچنین توانست بیش از ۱۵۰۰ هولدر به خود جذب کرده و بیش از ۲۰۰/۰۰۰ دلار نقدینگی جمع‌آوری نماید. هرچند این توکن توانسته ۷۰٪ اعتماد جامعه DEXTools را جذب کند اما طبق ممیزی امنیتی DEXTools، دو هشدار دریافت کرده است. 

برای آشنایی با سودآورترین رمزارزهای صرافی‌های غیر متمرکز در روزهای گذشته این خبر را بخوانید.

جایگزین‌های رمزنگاری مناسب که بهتر است در نظر بگیرید

شت‌کوین‌ها بسیار خطرناک هستند، زیرا اکثر آن‌ها ارزش واقعی ندارند. برای کسانی که به دنبال سودهای کوتاه مدت مطمئن‌تر هستند، یک استراتژی سرمایه‌گذاری با ریسک  و پاداش بالا، مشارکت در پیش‌فروش ارزهای دیجیتال است. در این حالت سرمایه‌گذاران توکن‌های پروژه‌های رمزنگاری نوپا را می‌خرند تا به تأمین مالی توسعه آن‌ها کمک نمایند. این توکن‌ها تقریباً همیشه ارزان فروخته می‌شوند و طبق تجربه معمولا سودهای خوبی را به همراه دارند. بسیاری از این پروژه‌ها تیم‌های فوق‌العاده‌ای در پشت خود دارند و چشم‌اندازی عالی برای برنامه‌هایشان ارائه می‌دهند.

اگر یک سرمایه‌گذار بتواند چنین پروژه‌هایی را شناسایی کند، ریسک / پاداش سرمایه‌گذاری  پیش‌فروش آن‌ها بسیار خوب است و در انتها تاکید می‌‍کنیم حتما قبل خرید و فروش نسبت به پروژه‌ها اطلاعات کافی جمع‌آوری نمایید.

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

ده سالگی مونرو: جشن یک دهه تعهد به حریم خصوصی و امنیت

در دنیای پرشتاب و پویای فناوری، ۱۸ آوریل ۲۰۱۴ نقطه عطفی در…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بیت‌کوین در گرداب نزولی؛ اصلاح موقتی یا آغاز یک روند نزولی؟

بیت‌کوین پس از یک ماه اوج‌گیری، به کانال ۶۰ هزار دلاری سقوط…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بایننس با پرداخت جریمه 2میلیون دلاری به دنبال بازگشت به هند است

صرافی بایننس، پس از ممنوعیت فعالیت در ژانویه گذشته توسط دولت هند،…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید