صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : Ava Labs با استخدام دو کارمند Polygon و OKX، حضور خود را در هند تقویت می‌کند

Ava Labs با استخدام دو کارمند Polygon و OKX، حضور خود را در هند تقویت می‌کند

Avalanche 

تیم آوالانچ  روز جهارشنبه اعلام کرد که  Devika Mittal از OKX به عنوان سرپرست در کشور هند و Kamakshi Arjun از Polygon را به عنوان مدیر توسعه کسب و کار در تیم هند استخدام کردند.Mittal در OKX  مدیرمحصول و Arjun به عنوان مدیرتوسعه روابط تجاری Polygon Labs فعالیت داشتند.  Mittal با پرهیز از انتشار جزئیات در مصاحبه‌ای با The Block گفت:

هند بازار بسیار بزرگی است و Ava به دنبال همکاری با مؤسسات، توسعه‌دهندگان و سازمان‌های دولتی هند است تا به آن‌ها در ساخت برنامه‌های کاربردی در Avalanche کمک کنند.  ما با چندین موسسه بزرگ و برجسته مذاکره کردیم و و با یک آژانس دولتی نیز به مراحل نهایی مذاکره رسیده‌ایم.

Mittal گفت که Ava بخش‌های بلیت‌فروشی، گواهی‌نامه، زنجیره تامین و سایر بخش‌ها را هدف قرار داده است و تصمیم دارد تا مشارکت‌های جهانی خود را در هند تکرارکند. وی به برخی از آخرین همکاری‌های خود از جمله همکاری با شرکت الکترونیک و سرگرمی Dreamus متعلق به SK Planet برای بهبود تجربه بلیت فروشی، اشاره کرد. همچنین در اوایل سال جاری ، پلتفرم استریم بازی هندی Loco با آوا همکاری کرد تا تجربیات جدیدی را برای طرفداران در Avalanche ایجاد کند. 

زیرشبکه‌های Avalanche 

 Mittal  به ویژگی زیرشبکه‌های Avalanche اشاره کرد که از نظر وی باعث رشد بلاک‌چین شدند. Avalanche اخیراً AvaCloud را راه اندازی کرده است، یک پلتفرم بدون کد که برای راه‌اندازی «بلاک‌چین‌های سفارشی» کارایی دارد. زیرشبکه‌ها به توسعه‌دهندگان کمک می‌کنند تا بلاک‌چین‌های قابل تنظیم و برنامه‌های غیرمتمرکز تخصصی را به سرعت و با هزینه کمتر و بدون نیاز از طراحی ابتدایی شبکه طراحی کنند. سال گذشته، بنیاد Avalanche یک  برنامه تشویقی توکن را اعلام کرد که در آن زمان ارزش ۲۹۰ میلیون دلار داشت تا رشد زیرشبکه‌ها را در بلاک‌چین خود تشویق کند. (در حال حاضر ارزش آن حدود ۳۶ میلیون دلار است.)

اخبار مرتبط: Google Cloud به عنوان یک ولیدیتور(Validator) به شبکه PoS Polygon پیوست

Mittal گفت که Ava یک طرح خاص برای توسعه کسب و کار خود در هند دارد، اما درباره جزئیات آن هیچ اطلاعاتی نداد. Ava تنها توسعه‌دهنده بلاک‌چینی نیست که قصد دارد در هند که پنجمین اقتصاد بزرگ جهان است، فعالیت‌های خود را گسترش دهد. پایگاه اصلی Polygon هند است.  Near Foundation و Algorand نیز اخیراً فعالیت خود را  به هند گسترش داده‌اند.Mittal گفت:

Ava  به دنبال رقابت منفی با سایر شرکت‌ها نیست بلکه قصد دارد بازار را به طور کلی گسترش دهد تا همه شرکت‌ها بتوانند از آن سود ببرند.

در ماه گذشته Mittal و Arjun به عنوان اولین کارمندان تمام وقت و مستقر در هند به تیم آوالانچ پیوستند. تیم آن‌ها اکنون حدودا ۵ نفر است و فعلا قصد ندارند آن را گسترش دهند. طبق داده‌های DefiLlama، Avalanche در حال حاضر هفتمین شبکه بلاک‌چین بزرگ در جهان است که ارزش کل آن نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار دارایی قفل شده است.

منبع: www.theblock.co

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید