صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آسیا و اقیانوسیه، پیشرو در نوآوری و پذیرش وب 3

آسیا و اقیانوسیه، پیشرو در نوآوری و پذیرش وب 3

-Web-3-investment

در سالی که به نظر می‌رسید ورود سرمایه درفضای وب ۳ رو به کاهش است، سرمایه‌گذاران آسیا و اقیانوسیه (APAC) با ایجاد فضای سرمایه‌گذاری و رسانه‌ای برای وب ۳ و میزبانی برخی از بزرگترین رویدادهای بلاکچین در این منطقه فعالیت‌های وب ۳ خود را گسترش داده‌اند. سرمایه‌گذراران همچنین در زمینه ادغام اقتصاد سنتی و غیرمتمرکز (DeFi) پیشگام بوده و APAC را به یک قطب قدرتمند برای نوآوری و پذیرش Web3 تبدیل کرده‌اند.

برخی از دلایل اصلی پیشرفت وب 3 در آسیا و اقیانوسیه عبارتند از:

  • سرمایه‌گذاری قوی در حوزه وب 3: سرمایه‌گذاران آسیایی و اقیانوسیه به شدت در پروژه‌های وب 3 سرمایه‌گذاری کرده‌اند. مانند خرید The Block توسط Foresight Ventures مستقر در سنگاپور، یک ارائه‌دهنده خبر و داده‌های رمزنگاری برتراست.
  • حضور فعال در رسانه‌های وب 3: آسیا و اقیانوسیه دارای رسانه‌های وب 3 قوی و پرمخاطبی است که به انتشار اخبار و اطلاعات در این حوزه کمک می‌کنند.
  • میزبانی رویدادهای مهم وب 3: آسیا و اقیانوسیه میزبان برخی از بزرگ‌ترین رویدادهای وب 3 در جهان است که به جذب سرمایه و توسعه این حوزه کمک می‌کند.
  • پیوند بین دنیای مالی سنتی و DeFi: بانک‌ها و موسسات مالی آسیایی و اقیانوسیه به طور فعال در حال بررسی و پذیرش فناوری DeFi هستند.

از جمله روندهای مهم در آینده وب 3 که قرار است در آسیا و اقیانوسیه اتفاق بیافتند رشد متاورس و توسعه SocialFi (ترکیبی از شبکه‌های اجتماعی و ارزهای دیجیتال) است که پتانسیل بالایی دارند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع :blockworks.co

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید