صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تعامل هوش مصنوعی و بلاکچین برای توسعه وب3

تعامل هوش مصنوعی و بلاکچین برای توسعه وب3

AI-and-cryptocurrency

برای مقابله با تمرکز هوش مصنوعی در شرکت‌های بزرگ، دو پروژه بلاکچینی یعنی aelf و AgentLayer قصد دارند یک بستر هوش مصنوعی غیرمتمرکز ایجاد کنند. این همکاری با هدف توسعه محصولات بلاکچینی مبتنی بر هوش مصنوعی، جلب مشارکت جامعه و بهبود کل اکوسیستم انجام می‌شود.

با ترکیب هوش مصنوعی و بلاکچین، آن‌ها قصد دارند دسترسی به این فناوری را برای افراد بیشتری فراهم کنند و به توسعه‌دهندگان امکان ساخت اپلیکیشن‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را بدهند.

aelf یک شبکه بلاکچینی است که برای ادغام هوش مصنوعی طراحی شده و AgentLayer نیز شبکه‌ای برای هماهنگ‌سازی هوش مصنوعی‌های مستقل است. همکاری این دو می‌تواند منجر به شکل‌گیری یک مرکز تحقیقاتی پیشرفته برای هوش مصنوعی غیرمتمرکز شود.

همچنین، آن‌ها قصد دارند مدل جدیدی برای عرضه اولیه دارایی‌های هوش مصنوعی (IAO) را بررسی کنند. هدف نهایی این همکاری، استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد یک بلاکچین هوشمندتر و در حال تکامل است.

منبع: cointelegraph.com

اخبار مرتبط: اولین محصول بلاک‌چینی سامسونگ با همکاری پالیگان

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید