صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مدیر Altana Digital : بسیاری از شایعات درباره ETF نادرست است

مدیر Altana Digital : بسیاری از شایعات درباره ETF نادرست است

ETF

با نزدیک شدن تصویب ETF بیت‌کوین توسط SEC، شایعاتی در مورد تأثیر این ETF بر بازار بیت‌کوین منتشر شده است. Alistair Milne، مدیر سرمایه‌گذاری Altana Digital Currency Fund، این شایعات را رد کرد و توضیح داد که ETF بیت‌کوین تأثیر مثبتی بر بازار خواهد داشت. وی در این‌باره گفت:

ETF بیت‌کوین به صورت فیزیکی بیت‌کوین را خریداری می‌کند و نه اینکه فقط روی بیت‌کوین معاملات مشتقه انجام دهد. همچنین، ETF بیت‌کوین توسط نهادهای معتبر مانند BlackRock و Fidelity مدیریت می‌شود و دارایی‌های بیت‌کوین آن‌ها به طور مداوم حسابرسی می‌شود. 

Milne همچنین گفت :

ETF بیت‌کوین باعث افزایش عرضه واقعی بیت‌کوین در بازار می‌شود و قیمت بیت‌کوین را بیشتر به ارزش واقعی خود نزدیک می‌کند.

در نهایت، وی خاطرنشان کرد که ETF بیت‌کوین باعث می‌شود که سرمایه‌گذاران بیشتری وارد بازار بیت‌کوین شوند و این امر منجر به رشد بیشتر قیمت بیت‌کوین خواهد شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید