صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رویدادهای مهمی که باید در سال جدید به آن‌ها توجه کنید

رویدادهای مهمی که باید در سال جدید به آن‌ها توجه کنید

cryptocurrency event in 2024

سال ۲۰۲۴ برای اکوسیستم رمزارزها، سالی پرهیجان با سه رویداد مهم خواهد بود که باید ببینیم چه اتفاقی برای آن‌ها در این سال رخ می‌دهد. در ادامه به این سه رویداد اشاره خواهیم کرد:

  1. مقررات جدید کریپتو در اتحادیه اروپا (MiCA): این چارچوب قانونی به دنبال جلوگیری از سقوط گسترده شرکت‌های رمزارز و افزایش امنیت برای مصرف‌کنندگان است. اجرای MiCA می‌تواند الگویی برای سایر مناطق باشد و ثبات بیشتری به بازار رمزارزها بدهد.
  2. تأیید احتمالی ETFهای اتریوم: اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ETFهای اتریوم را تأیید کند، سرمایه‌گذاری در این اکوسیستم افزایش پیدا می‌کند و منجر به رشد و ارزش بیشتر اتریوم می‌شود.
  3. محکومیت سم بنکمن-فرید (SBF): بنیان‌گذار FTX به اتهام کلاهبرداری و پولشویی محاکمه می‌شود. حکم او می‌تواند به یکی از بزرگترین رسوایی‌های رمزارزها پایان دهد و اعتماد سرمایه‌گذاران را به بازار بازگرداند.

اخبار مرتبط: نقشه راه جدید اتریوم در سال 2024

به طور کلی، سال ۲۰۲۴ می‌تواند سال مهمی برای بازار رمزارزها باشد. با افزایش مقررات، پذیرش گسترده‌تر و بازگشت اعتماد، شاهد رشد و ثبات بیشتر در این بازار باشیم.

منبع : cryptopotato.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید