صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سود ۲.۵ میلیون دلاری در یک روز با میم‌کوین‌ها!

سود ۲.۵ میلیون دلاری در یک روز با میم‌کوین‌ها!

بازار رمزارزها همچنان پرنوسان است و تحت تأثیر شدید عوامل اقتصادی کلان قرار دارد. داده‌های اخیر مربوط به رشد اشتغال در آمریکا فراتر از انتظارات بود که نشان می‌دهد اقتصاد این کشور به خوبی با افزایش نرخ بهره کنار آمده است. این موضوع، احتمال کاهش نرخ بهره را کم می‌کند که بر جریان پول به سمت سرمایه‌گذاری‌های پرخطرتر مانند رمزارزها تأثیر می‌گذارد.

با این حال، یک معامله‌گر رمزارز توانسته است در پی افت و سپس جهش بازار، از میم‌کوین‌ها سود قابل توجهی به دست آورد. اصلاح اخیر بازار باعث کاهش ارزش دارایی‌های دیجیتال شد و معامله‌گران را به سمت میم‌کوین‌ها سوق داد تا ضررهای خود را جبران کنند. این استراتژی منجر به سود هنگفت یک معامله‌گر و در نتیجه، افزایش هیجان حول میم‌کوین‌ها شد.

رشد و تحول مداوم صنعت رمزارزها، همانطور که معامله‌ای چشمگیر اخیر نشان داد، ثابت کرده است که می‌تواند محیطی سودآور باشد. به طور خاص، این سرمایه‌گذار تنها با ۱۵.۸ واحد از توکن SOL (معادل تقریبی ۲۵۵۸ دلار) توانست ۳۶.۷۷ میلیون واحد توکن RNT خریداری کند. سپس، او ۶۰۶ هزار واحد RNT را به قیمت ۱۶۵ واحد SOL (حدود ۲۶ هزار و ۸۰۰ دلار) فروخت و باقیمانده‌ی ۳۶.۱۷ میلیون واحد RNT خود را که ارزشی در حدود ۲.۴ میلیون دلار دارد، نگه داشت.

به گفته‌ی وبسایت Lookonchain، این معامله‌گر خوش‌شانس موفق شد از ۱۲ میم‌کوین سود خیره کننده‌ای به دست آورد. او در تاریخ ۷ ژوئن یک کیف پول جدید ایجاد کرد و با ۱۲ توکن معامله کرد که نرخ برد خیره‌کننده‌ی ۸۳ درصدی را به همراه داشت. دارایی‌های خریداری شده شامل RNT، TOPG، TATESOL و چند مورد دیگر بود. این روند با شیوع میم‌کوین‌های مبتنی بر سولانا، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

ماه گذشته، معامله‌گر دیگری تنها با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ دلاری در عرض چند ساعت، موفق به کسب سود ۶۵۷ هزار دلاری شد که ناشی از افزایش فوق‌العاده ارزش دارایی Mother Iggy (MOTHER) بود. هفته‌ی گذشته، در پی اصلاحات بازار، میم‌کوین‌ها همگام با سایر رمزارزهای  برتر، با کاهش شدید قیمت مواجه شدند.

ارزش کل بازار میم‌کوین‌ها در حال حاضر ۵۷.۷ میلیارد دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته تنها با ۰.۱۹ درصد افزایش همراه بوده است. حجم معاملات این بازار نیز کمی بالاتر از ۵.۵ میلیارد دلار قرار دارد.

داده‌های وبسایت Santiment نشان می‌دهد که دارایی‌های پیشرو مانند دوج‌کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و پپه (PEPE) با کاهش قیمت مواجه شدند، در حالی که برخی از توکن‌ها شاهد ورود اندک سرمایه بودند.

با وجود افت اخیر قیمت‌ها، میم‌کوین‌ها همچنان معامله‌گرانی را که به دنبال سودهای سریع هستند، به خود جذب می‌کنند. این داستان‌های موفقیت اخیر، پتانسیل کسب سود قابل توجه در بازاری پرنوسان را برجسته می‌کند، هرچند که با ریسک قابل توجهی همراه است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید