صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 4 رمزارزی که ممکن است در فروردین به پایین‌ترین حد خود برسند

4 رمزارزی که ممکن است در فروردین به پایین‌ترین حد خود برسند

cryptos-drop-lows

برخی از ارزهای دیجیتال مانند(Celestia (TIA)، Kaspa (KAS)، BitTensor (TAO و(Helium (HNT ممکن است در آوریل با کاهش قیمت روبه‌رو شوند.

قیمت Celestia در حال حاضر نزولی است و با توجه به الگوهای تکنیکال، احتمال دارد تا قیمت ۸.۵ دلار سقوط کند. Kaspa هم که در سال جاری ۱۵٪ رشد کرده بود، ممکن است اصلاح قيمت را تجربه کرده و تا ۰.۰۷۵ دلار پایین بیاید.

BitTensor امسال بیش از ۱۱۰ ٪ رشد داشت، با وجود اینکه از هوش مصنوعی برای رشد خود استفاده کرده است اما با توجه به الگوهای تکنیکال، ممکن است تا ۴۱۵ دلار کاهش یابد.

Helium نیز که در تلاش است از شبکه‌های غیرمتمرکز زیرساخت فیزیکی (DePin) برای رشد خود استفاده کند، علی‌رغم رشد کلی ارزهای دیجیتال در سال جاری کمتر از ۱۰٪ رشد داشته است. با توجه به الگوهای تکنیکال، قیمت Helium نیز ممکن است تا ۲.۱۷ دلار سقوط کند.

منبع: beincrypto.com

اخبار مرتبط: اتهام پولشویی صرافی کوکوین

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید