صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : اتهام پولشویی صرافی کوکوین

اتهام پولشویی صرافی کوکوین

kucoin

پس از آنکه وزارت دادگستری آمریکا (DOJ) روز سه‌شنبه صرافی رمزارز KuCoin  را به نقض قوانین ضد پولشویی متهم کرد، این صرافی با خروج خالص بیش از ۷۸۰ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته مواجه شد. بر اساس داده‌های درون-بلاکچینی، در طی ۲۴ ساعت گذشته  صرافی KuCoin در مجموع ۸۸۲ میلیون دلار خروج سرمایه و ۹۹ میلیون دلار ورودی را تجربه کرده است.

این خروج سرمایه قابل توجه پس از آن صورت گرفت که وزارت دادگستری آمریکا از کیفرخواست علیه KuCoin و دو نفر از بنیانگذاران آن را اعلام کرد. مدیرعامل شرکت کریپتوکوانت می‌گوید با وجود خروج سرمایه، KuCoin همچنان از نظر ذخایر مالی در وضعیت خوبی قرار دارد.

طبق گفته‌های او، KuCoin وجوه کاربران را از سرمایه خود جدا کرده و به همین دلیل دارای ذخایر کافی برای پاسخ به درخواست‌ کاربرانش است.

منبع: theblock.co

اخبار مرتبط: چرا 160هزار دلار یک سطح کلیدی برای بیت‌کوین است؟

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید