صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا TIA به ۲۰ دلار می‌رسد؟

آیا TIA به ۲۰ دلار می‌رسد؟

celestia

ارز دیجیتال Celestia (TIA) بعد از سقوط ناگهانی در۳ ژانویه، به شدت افزایش یافته و خط حمایت الگوی قبلی را پس گرفته است. تحلیل‌های تکنیکال و شاخص RSI احتمال ادامه این افزایش را نشان می‌دهند. در ادامه این روند سوالی که مطرح می‌شود این است که تا کی این افزایش ادامه خواهد یافت؟

بسته شدن قیمت زیر سطح حمایت ۱۴.۶۰ دلار می‌تواند کل صعود را به خطر بیندازد. اگر روند صعودی ادامه یابد، اولین هدف برای قیمت TIA در حدود ۲۲.۸۰ دلار خواهد بود، یعنی ۴۳ درصد بالاتر از قیمت فعلی. در حالت خوشبینانه‌تر، قیمت TIA حتی ممکن است تا ۹۵ درصد افزایش یافته و به ۳۱ دلار برسد.

با این حال، اگر قیمت از سطح حمایت ۱۴.۶۰ دلار پایین‌تر بیاید، روند نزولی شده و احتمال افت ۴۰ درصدی تا ۹.۴۰ دلار وجود دارد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : beincrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید