صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا رشد (Shiba Inu (SHIB در سال 2024 سرعت بیشتری خواهد داشت؟

آیا رشد (Shiba Inu (SHIB در سال 2024 سرعت بیشتری خواهد داشت؟

شیبا اینو

از ژانویه ۲۰۲۳ ارزش سایر دارایی‌های رمزنگاری مانند بیت‌کوین (BTC) و سولانا (SOL) بیش از ۱۰۰٪فزایش یافته در حالی که شیبا اینو (SHIB) هیچ رونقی در این سال نداشته و حتی ارزش آن حدود ۳٪ کاهش یافته است.  برخلاف انتظار عموم راه اندازی Shibarium هم تاثیر زیادی روی قیمت این میم‌کوین نداشت، هرچند این توکن در اکتبر کمی رونق گرفت اما نتوانست سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۸ دلار را بشکند.

بسیاری امید دارند که Shiba Inu (SHIB) در سال ۲۰۲۴ سرعت بیشتری بگیرد و یش‌بینی می‌کنند که اوایل سال آینده یک دوره رونق دیگر در بازار ارزهای دیجیتال  رخ دهد و اگر این اتفاق بیفتد، SHIB می تواند به بالاترین حد خود برسد.

در یک سناریوی واقع بینانه، SHIB باید توکن‌های درگردش خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهد تا در حالی  که هنوز قیمت آن ۰.۰۱ دلار است، به ارزش بازار قابل دستیابی برسد. تیم Shiba Inu (SHIB) اشاره کرده است که در حال کار بر روی یک مکانیزم سوزاندن جدید هستند که گفته می‌شود سالانه تریلیون‌ها توکن را می‌سوزاند. اگر چنین اقدامی انجام شود، SHIB می‌تواند شاهد کاهش ناگهانی عرضه و در نتیجه  افزایش قیمت خود باشد. با این حال، ما نمی‌دانیم که تیم چه زمانی قصد دارد مکانیسم سوزاندن جدید را راه اندازی کند یا در مرحله اول توکن‌ها را چگونه می‌سوزاند.

اخبار مرتبط: خطرات امنیتی اکوسیستم شیبا را تهدید می‌کند.

با توجه به اینکه به ۲۰۲۴ نزدیک شده‌ایم شانس دستیابی SHIB به “رویای یک سنت” برای امسال بسیار ضعیف است و بعید است که این پروژه بتواند آن را انجام دهد. اما این دستاورد ممکن است در سال‌های آینده رخ دهد. 

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : watcher.guru

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید