صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سرمایه‌گذاران پر ریسک به کدام حوزه‌ها ورود می‌کنند؟

سرمایه‌گذاران پر ریسک به کدام حوزه‌ها ورود می‌کنند؟

Risky investment

در ماه دسامبر سرمایه‎‌گذاری پرریسک همچنان در حال رشد بود و شرکت های مختلفی مانند Lolli، NodeKit و Cumulus Encrypted Storage System موفق به جذب سرمایه شدند.

  • شرکت Lolli که در زمینه پاداش‌های بیت‌کوین فعالیت می‌کند موفق شد ۸ میلیون دلار را از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر BITKRAFT Ventures، Serena Ventures  دریافت کند.
  • شرکت NodeKit که در زمینه مدیریت گره‌های بلاکچینی فعالیت می‌کند توانست ۱.۲ سرمایه از شرکت‌های خطرپذیر Borderless Capital، Avalanche’s Blizzard Fund، Polygon Ventures به خود جذب کند.
  • شرکت Cumulus Encrypted Storage System فعال در زمینه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز موفق شد ۸ میلیون دلار سرمایه از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر HTX Ventures، Academic Labs و سایر سرمایه‌گذاران به‌دست آورد.
  • بنیاد Interchain که در زمینه توسعه راهکارهای بین زنجیره‌ای فعال است و از شبکه Cosmos و اکوسیستم آن پشتیبانی می‌کند توانست ۲۶.۴ میلیون دلار سرمایه جذب کند و اعلام کرد این سرمایه برای توسعه و نگهداری Interchain Stack، یک اکوسیستم باز و غیرمتمرکز از بلاکچین‌ها و برنامه‌های کاربردی مبتنی بر بلاکچین، استفاده خواهد شد.

این سرمایه‌گذاری‌ها نشان می‌دهند که سرمایه‌گذاران خطرپذیر همچنان به آینده ارزهای دیجیتال خوشبین هستند و به دنبال سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوآورانه در این حوزه هستند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : cointelegraph.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید