صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : چه زمانی قیمت بیت‌کوین به اوج خود می‌رسد؟

چه زمانی قیمت بیت‌کوین به اوج خود می‌رسد؟

bitcoin price peak

داده‌های درون شبکه‌‌ی بیت‌کوین نشان می‌دهد که دارندگان بلندمدت بیت‌کوین (هودلرها) در حال فروش قابل توجهی از بیت‌کوین‌های خود هستند. در این مطلب قرار است به بررسی زمان اوج گرفتن قیمت بیت‌کوین در دو دوره‌ی قبلی بپردازیم و بررسی کنیم که بعد از چنین فروش‌هایی چه اتفاق‌هایی ممکن است رخ دهد.

نگهدارندگان بلندمدت بیت‌کوین به افرادی گفته می‌شود که بیش از ۱۵۵ روز است که بیت‌کوین خود را نگه داشته‌اند. این افراد به دلیل کم‌فروشی در هر شرایطی، به «دست‌های الماسی» معروف هستند.

بااین‌حال، اطلاعات درون شبکه‌ای حاکی از آن است که دارندگان بلندمدت بیت‌کوین اخیراً اقدام به فروش دارایی‌های خود کرده‌اند. این فروش هم‌زمان با افزایش قیمت بیت‌کوین به بالاترین حد تاریخی آن بوده است.

تحلیلگران بر این باورند که با توجه به الگوهای گذشته و روند خروج بیت‌کوین از کیف پول‌های دارندگان بلندمدت، ممکن است در ۴-۵ ماه آینده شاهد اوج گرفتن قیمت بیت‌کوین باشیم.

یکی از تفاوت‌های کلیدی این دوره با دوره‌های رونق گذشته، وجود صندوق‌های قابل معامله در بورس مبتنی بر بیت‌کوین (ETF) است. خروج سرمایه از این صندوق‌ها بر آمار فروش بلندمدت تاثیر می‌گذارد.

منبع: bitcoinist.com

اخبار مرتبط: رکوردشکنی حجم خرید بیت‌کوین، پس از 9 سال

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید