صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : علت رشد 67درصدی  WEMIX در روزهای گذشته چیست؟

علت رشد 67درصدی  WEMIX در روزهای گذشته چیست؟

WEMIX

ارز دیجیتال WEMIX، متعلق به شرکت توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیویی کره جنوبی Wemade، طی این هفته بیش از۶۷٪ افزایش قیمت داشت. این رشد چشمگیر ناشی از چندین عامل همزمان بوده است، از جمله:

۱.آپدیت کیف پول WEMIX PLAY: پروژه WEMIX کیف پول خود را با ویژگی‌های جدید و بهبودیافته به روز کرده است.

۲.همکاری جدید با Innovation Hub در دبی: WEMIX با Innovation Hub در دبی، یک مرکز نوآوری، ایجاد کرد که قرار است از توسعه‌دهندگان، استودیوها و کارآفرینان حمایت کنند.

۳.احیای لیست در Korbit: پس از اینکه Korbit، یک صرافی کره جنوبی، پشتیبانی از WEMIX را در نوامبر ۲۰۲۲ متوقف کرد، این ارز دیجیتال دوباره در این صرافی لیست شد.

با وجود این افزایش قیمت، WEMIX همچنان بیش از ۸۴٪ از قیمت تاریخی خود در نوامبر ۲۰۲۱ فاصله دارد. با این حال، این رشد اخیر نشان می‌دهد که پروژه WEMIX از حمایت کافی برای رشد آینده برخوردار است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : dailyhodl.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید