صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : برترین آلت‌کوین‌هایی که بهتر است به آن‌ها توجه کنید

برترین آلت‌کوین‌هایی که بهتر است به آن‌ها توجه کنید

آلت‌کوین های برتر

در هفته‌ای که گذشت با وجود اینکه قیمت بیت‌کوین از ۴۳/۰۰۰ دلار به محدوده ۴۰/۰۰۰ دلار رسید و توانست بسیاری از آلت‌کوین‌ها را تحت تاثیر قرار دهد اما برخی از آلت‌کوین‌ها موفق شدند اعتماد خریداران را به خود جلب کنند این آلت کوین‌ها عبارتند از : Chainlink (LINK)، Astar (ASTR)، و Binance Coin (BNB)

  • تحلیل قیمت Chainlink (LINK):اگر خریداران بتوانند قیمت LINK را بالاتر از ۱۷.۵ دلار برسانند، ممکن است یک روند صعودی را آغاز کند و اگر قیمت به زیر EMA ها سقوط کند، فروشندگان فعال خواهند شد و قیمت ممکن است به ۱۳ دلار سقوط کند.
  • تحلیل قیمت Astar (ASTR):اگر خریداران بتوانند قیمت را بالاتر از مقاومت موجود در کانال صعودی برسانند احتمال اینکه قیمت به ۰.۲ دلار برسد وجود دارد و اگر قیمت از میانگین ۲۰ روزه کمتر شود احتمال ریزش قیمت افزایش می‌یابد.
  • تحلیل قیمت Binance Coin (BNB): اگر خریداران بتوانند قیمت را بالاتر از مقاومت هل دهند، قیمت ممکن است مقاومت ۳۳۶ دلار را عبور کند و اگر به ناحیه ۳۲۰ دلار برسد روند نزولی خواهد شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : coinmarketcap.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلار سرمایه به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید