صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سه رمزارز با پتانسیل رشد بالا کدامند؟

سه رمزارز با پتانسیل رشد بالا کدامند؟

three cryptocurrencies

در دو هفته ای که از تایید و لیست شدن چندین صندوق معاملات بورسی ارزهای رمزپایه (ETF) بیت کوین در ایالات متحده می گذرد، شاهد افزایش قیمت بیت‌کوین بوده‌ایم.
ولی با توجه به افزایش فروش بیت‌کوین توسط نهنگ‌ها و ماینرها باعث کاهش تسلط بیت‌کوین شده، در این حالت باید به بازار آلت‌کوین‌ها توجه بیشتری شود. آلت کوین هایی که باید در هفته های آینده به آنها توجه کرد عبارتند از :

  • Chainlink (LINK): قیمت در سه هفته گذشته نزدیک به۳۰٪تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، Michaël van de Poppe، پیش بینی می کند که اگر قیمت LINK حمایت بین ۱۲.۵ تا ۱۳.۱ دلار را حفظ کند، می تواند در کوتاه مدت به ۲۵ تا ۳۰ دلار برسد.
  • Arbitrum (ARB) : یکی دیگر از آلت کوین هایی است که برای یک شکست صعودی در کوتاه مدت مورد توجه قرار گرفته است. این آلت کوین در حال حاضر در حال تست سطح حمایت ۱.۷۸ دلار است و Poppe پیش بینی می کند که پس از پایان اصلاح بازار فعلی، قیمت آن می تواند به ۳ دلار برسد.
  • Cosmos Hub (ATOM): یک آلت کوین دیگر است که Poppe معتقد است که در این چرخه صعودی تا ۲۶ دلار رشد خواهد کرد. اگر قیمت ATOM حمایت بین ۷.۵۰ تا ۹ دلار را حفظ کند، این اتفاق می تواند بیفتد. این آلت کوین در هفته های اخیر علیرغم اصلاح بازار، RSI هفتگی بالاتر از ۵۰ را حفظ کرده است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : coinmarketcap.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید