صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : دلایلی که سبب جذب سرمایه‌گذاران به خرید (BONK) و (RETIK) می‌شود

دلایلی که سبب جذب سرمایه‌گذاران به خرید (BONK) و (RETIK) می‌شود

توکن‌های جدیدی به طور مکرر وارد بازار می‌شوند، اما تنها تعداد محدودی از آن‌ها موفق به جلب توجه سرمایه‌گذاران و ایجاد تأثیر دائم می‌شوند. در میان توکن‌های برجسته اخیر، بنک اینو(BONK) و رتیک فایننس(RETIK) به چشم می‌خورند.

بنک اینو در طول ماه گذشته با شتاب قابل توجهی در قیمت خود روبه‌رو شد و تا ۱۲۰۰٪ افزایش یافت. در عین حال، رتیک فایننس به دلیل فناوری پیشرو و ویژگی‌های منحصر به فرد خود، محبوب شده است. بیایید عوامل جذابیتی که سرمایه‌گذاران را به این توکن‌ها جذب می‌کنند را بررسی کنیم.

بانک اینو (BONK): یک توکن ممیزی با موضوع Dog بر روی شبکه سولانا (SOL)

بانک اینو با سرعت در رتبه‌بندی رشد کرده و به عنوان ۴۴مین دارایی دیجیتال بزرگترین دارایی‌ها در تراکم بازاریابی شده است و به بیش از ۲ میلیارد دلار ارزش بازار دست یافته است. این رشد قابل توجه که در کمتر از یک سال از زمان شکل‌گیری آن رخ داده است، نیازمند بررسی دقیق ترین عواملی است که به رشد شتابان آن کمک کرده‌اند.

یکی از جنبه‌های کلیدی که به محبوبیت بانک اینو کمک کرده است، ارتباط آن با سولانا(SOL)، یک پلتفرم بلاک‌چین برجسته است. بانک اینو به عنوان “اولین توکن ممیزی با موضوع dog در سولانا” توصیف شده است و از موفقیت SOL نیز بهره برده است که از آغاز سال با یک افزایش قیمت ۶۵۰٪ شگفت‌انگیز روبه‌رو شده است. دستیابی SOL به بالاترین قیمت تاریخی بیش از ۷۶ دلار، اهمیت بیشتری را به ارتباط بانک اینو با این بلاک‌چین پرطرفدار می‌بخشد.

توامانی بین BONK و SOL یک اکوسیستم منحصر به فرد را ایجاد می‌کند که از ویژگی‌های قوی و قابل مقیاس بلاک‌چین سولانا بهره می‌برد. این همکاری نه تنها مقیاس پذیری توکن را افزایش می‌دهد، بلکه آن را در چارچوب کلی رشد قابل توجه سولانا در فضای رمزارز قرار می‌دهد.

سرمایه‌گذاران نه تنها به دلیل موضوع جالب ممیزی بانک اینو، بلکه به دلیل هماهنگی استراتژیک آن با یک قدرت بلاک‌چینی مانند سولانا به آن جذب می‌شوند. در حالی که بازار رمزارز به تحول خود ادامه می‌دهد، اینگونه همکاری‌ها به قدرت و جذابیت کلی دارایی‌های دیجیتال مانند BONK کمک می‌کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست

 

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید