صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : صعود بیت‌کوین با کاهش نرخ تورم به 3.2٪ در اکتبر

صعود بیت‌کوین با کاهش نرخ تورم به 3.2٪ در اکتبر

شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ماه اکتبر اعلام شد. بنابر داده‌های منتشر شده، شاخص CPI اصلی (Headline CPI) برابر ۳.۲٪ و از پیش‌بینی‌ کارشناسان کمتر(۳.۳٪) اعلام شد. 

به گزارش کریپتو اسلیت کاهش جزئی در نرخ تورم با افزایش جزئی قیمت بیت‌کوین همبستگی دارد. این داده‌های تورم پایین‌تر از حد انتظار حاکی از کاهش جزئی در فشارهای تورمی است که یک نگرانی قابل توجه برای اقتصاد ایالات متحده بوده است. 

بیت‌کوین که با نوسانات بسیار خود مشهور است قبل از انتشار داده‌های CPI ارزشی آن کمی پایین آمده بود و  معادل۳۶۳۰۰ دلار معامله می‌شدو پس از آن اندکی به۳۶۶۰۰ دلار افزایش یافت.

اخبار مرتبط: علت ریزش اخیر قیمت بیت‌کوین

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید