صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : اپلیکیشن موبایل یونی‌سواپ با ادغام Blast راه‌اندازی شد

اپلیکیشن موبایل یونی‌سواپ با ادغام Blast راه‌اندازی شد

یونی‌سواپ، صرافی پیشرو ارز دیجیتال، به طور رسمی اپلیکیشن موبایل خود را با ادغام Blast، راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای اتریوم، راه‌اندازی کرد. حالا کاربران می‌توانند مستقیما از طریق اپلیکیشن موبایل یونی‌سواپ در شبکه Blast معامله کنند. اپلیکیشن موبایل یونی‌سواپ با پشتیبانی از هفت زبان و بیش از ۱۸ ارز، دسترسی به امور مالی غیرمتمرکز را برای مخاطبان جهانی تسهیل می‌کند.

طبق گفته‌ی لندینگ پیج راه‌اندازی، Blast با حل مشکلات مقیاس‌پذیری شبکه‌ی اتریوم، به کاربران یونی‌سواپ امکان می‌دهد تا از سرعت تراکنش فوق‌العاده بالا و کارمزدهای بسیار پایین لذت ببرند. این قابلیت زمانی که شبکه‌ی اتریوم شلوغ است و باعث کندی انتقال و افزایش سرسام‌آور کارمزد می‌شود، بسیار ارزشمند خواهد بود.

اپلیکیشن موبایل جدید یونی‌سواپ به کاربران این امکان را می‌دهد تا تنها با نگه‌داشتن توکن‌هایی مانند اتریوم و استیبل‌کوین USDB، درآمد کسب کنند. این روش، کسب درآمد را بدون نیاز به دخالت‌های پیچیده در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تسهیل می‌کند.

کاربرانی که نقدینگی (Liquidity) تأمین می‌کنند، می‌توانند با قرار دادن دارایی‌های خود در استخرهای یونی‌سواپ v2 که حاوی USDB یا اتریوم (به صورت توکن‌شده) هستند، درآمد کسب کنند. هرچند این اپلیکیشن فعلاً از ویژگی‌های پیشرفته‌ی تأمین نقدینگی در استخرهای v3 پشتیبانی نمی‌کند، اما ابزارهای قدرتمندی مانند سفارش‌های محدود (Limit Order) را برای معاملات استراتژیک ارائه می‌دهد.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید