صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ترامپ اولین رئیس‌جمهور پذیرنده کمک‌های انتخاباتی با لایتنینگ بیت‌کوین

ترامپ اولین رئیس‌جمهور پذیرنده کمک‌های انتخاباتی با لایتنینگ بیت‌کوین

trump

در یک اقدام تاریخی، دونالد ترامپ به عنوان اولین رئیس‌جمهور آمریکا پرداخت‌های بیت‌کوین از طریق شبکه لایتنینگ را پذیرفت. این حرکت، گامی مهم در ادغام بیت‌کوین با سیاست‌های اصلی محسوب می‌شود و تعهد ترامپ به پیشبرد آینده بیت‌کوین در آمریکا را نشان می‌دهد. کمپین ترامپ با OpenNode، یک ارائه‌دهنده برجسته زیرساخت بیت‌کوین و شبکه لایتنینگ، همکاری کرده تا این کمک‌ها را تسهیل کند. اکنون حامیان می‌توانند به کمپین انتخاباتی ۲۰۲۴ ترامپ از طریق شبکه لایتنینگ بیت‌کوین کمک کنند.

ترامپ تأکید کرد که متعهد به ایجاد محیطی دوستانه برای بیت‌کوین در آمریکا است و قول داد که آینده کریپتو و بیت‌کوین در ایالات متحده ساخته خواهد شد و از حق ۵۰ میلیون میلیون دارنده کریپتو در کشور حمایت خواهد کرد. این درحالی است که رئیس‌جمهور فعلی، جو بایدن، لایحه‌ای را که به نفع بیت‌کوین بود و به شرکت‌های مالی اجازه می‌داد بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را نگهداری کنند، وتو کرد.

منبع: bitcoinmagazine.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید